Aktorka komentuje swój ślub z Wojciechem Dunaszewskim

Konrad Szczęsny 14 lipca 2018 11:45

Wiadomość o ślubie Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego w zeszły weekend była tematem numer jeden. Wszystko dlatego, że para chciała utrzymać informację o nim w tajemnicy do ostatniej chwili, jednak na Instagramie wygadał się przyjaciel aktorki, Leszek Stanek. Nie dość, że zamieścił zdjęcia z miejsca z uroczystości, to w relacji na InstaStories przeprosił za spóźnienie, ponieważ... „robił obiad”. Koniec końców gwiazda postanowiła odnieść się do wszystkich informacji na ten temat i w zorganizowanej relacji live podzielić się z fanami wrażeniami z tego najważniejszego dla niej dnia w życiu.

Dominika Gwit o ślubie z Wojciechem Dunaszewskim

Fani zaczęli pytać Dominikę Gwit o liczbę gości na weselu oraz suknię ślubną, z której aktorka była niezwykle dumna.

„Na weselu bawiło się 80 najbliższych mi osób, a nie ciocie po dziesiątej linii. Nie mam siły się malować, non stop oglądam filmiki z wesela. Nie umiem opisać swojego szczęścia. Dziękuję za życzenia, jeszcze się nie otrząsnęłam. Tańcowałam do 5:00 nad ranem, na poprawinach do 1:00. Pierwszy raz powiedziałam słowo „mąż” panu taksówkarzowi z Ubera”, zwierzyła się wyraźnie wzruszona gwiazda i dodała, że suknia ślubna była spełnieniem jej marzeń i zatrzymała ją na pamiątkę.

Uczestniczący w relacji na Instagramie fani byli ośmieleni do tego stopnia, że zaczęli podpytywać Dominikę Gwit o... stylizację, którą przygotowała na noc poślubną! Na szczęście aktorka ukróciła te intymne dociekania prosząc, by „dano jej spokój”.

Dominika Gwit o hejcie i otyłości

Gwiazda odniosła się także do niewybrednych i ostrych komentarzy na temat jej wagi po tym, jak opublikowała w sieci zdjęcia obrączek. Pisano wówczas, że ma „palce jak serdelki” i sugerowano, że nie powinna zamieszczać w internecie takich zdjęć.

„Zdaję sobie sprawę, że wzbudzam kontrowersje - mówiła. Choruję na otyłość, nie promuję jej. Mam prawo wychodzić z domu. Kocham ludzi, ale jeżeli ktoś mnie nie kocha, to jego strata. Hejty mam głęboko w dupeczce, cieszę się swoim szczęściem, które przeżyłam”, zadeklarowała.

Taka postawa z pewnością jest godna podziwu!  

1/5
Dominika Gwit ślub relacja, jak wyglądał ślub Dominiki Gwit?
Copyright @instagram@filip_bobek
1/5

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli cichy ślub w sobotę, siódmego lipca 2018 roku.

2/5
Dominika Gwit, ślub Dominiki Gwit
Copyright @Instagram @dominikagwit
2/5

Jako pierwszy informację o ślubie Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego podał Leszek Stanek, zamieszczając zdjęcia w relacji na Instastories.

3/5
Dominika Gwit, ślub Dominiki Gwit
Copyright @Instagram @dominikagwit
3/5

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski nie mieli jednak tego raczej za złe Leszkowi Stankowi...

4/5
Dominika Gwit ślub relacja, jak wyglądał ślub Dominiki Gwit?
Copyright @instagram@filip_bobek
4/5

Dominika Gwit podkreśliła w relacji live na Instagramie, że nie przejmuje się hejtem w sieci.

5/5
Dominika Gwit ślub relacja, jak wyglądał ślub Dominiki Gwit?
Copyright @instagram@filip_bobek
5/5

Dominika Gwit w rozmowie z fanami potwierdziła, że ślub był dla niej magicznym i wyjątkowym przeżyciem.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.