Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo Dody przechodzi kryzys?!

Słowa gwiazdy nie pozostawiają wątpliwości!

Olga Figaszewska 22 października 2019 17:52
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Małżeństwo Dody i Emila Stępnia przechodzi kryzys? Fani są zaniepokojeni, że gwiazda od pewnego czasu nie publikuje żadnych zdjęć z ukochanym. Wcześniej dzieliła się z wielbicielami życiem prywatnym. W końcu postanowiła zrobić z tym porządek. W dodatku wokalistka w najnowszym wywiadzie rozprawia się z plotkami na temat relacji z mężem.

Doda o kryzysie w związku?

Para nie pojawia się od pewnego czasu w mediach społecznościowych. Na próżno szukać ich wspólnych zdjęć czy nagrań, które jeszcze niedawno można było codziennie znaleźć na profilu artystki. Ostatnio krótkie wakacje w Tunezji Dorota Rabczewska spędziła w towarzystwie przyjaciółki. Fani zaczęli spekulować, że Doda i Emil Stępień mają kryzys. Wokalistka postanowiła uciąć te plotki.

W wywiadzie wywiadzie udzielonym magazynowi Party nie ukrywa swojego zdenerwowania. Piosenkarka zaczęła zwracać większą uwagę na to, co publikuje w sieci i zdecydowała się chronić prywatność swoich najbliższych.

Ślub Dody, Emil Stępień
Fot. Instagram/Doda

„A u mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagram niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno się rozstały z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną”, wyznała, uspokajając swoich fanów. 

Doda
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ślub Dody, Emil Stępień

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.