Demi Lovato, heroina
Fot. Instagram @ddlovato
O TYM JEST GŁOŚNO

Demi Lovato trafiła do szpitala z powodu przedawkowania heroiny!

Wokalistka od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków

Konrad Szczęsny 25 lipca 2018 08:45
Demi Lovato, heroina
Fot. Instagram @ddlovato

25-letnia gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest osobą skłonną do uzależnień i otwarcie opowiadała o walce z alkoholizmem i zażywaniu środków odurzających. Według słów Demi Lovato, po raz pierwszy sięgnęła po narkotyki w wieku zaledwie 17 lat i bardzo szybko wpadła w szpony nałogu. Według najnowszych doniesień prasy zagranicznej, wokalistka trafiła we wtorek do szpitala, w którym podano jej lek stosowany w przypadku przedawkowania narkotyków.

Demi Lovato przedawkowała heroinę i trafiła do szpitala

Do tych rewelacji dotarł serwis TMZ, który powołuje się na źródła policyjne. Demi Lovato według ich słów miała przedawkować heroinę i trafiła do szpitala we wtorek w godzinach południowych czasu amerykańskiego.

„Podano jej lek o nazwie Narcan. To substancja, którą dostają pacjencji po przedawkowaniu narkotyków”, twierdzą informatorzy portalu.

Jak donoszą zagraniczne media, przy łóżku ukochanej córki czuwa jej matka, Dianna De La Garza. Gwiazda odzyskała już przytomność, zaś jej stan wydaje się stabilny.

Smutne życie Demi Lovato: alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, depresja

W ciągu ostatnich kilku lat więcej mówiło się o problemach Demi Lovato aniżeli o jej osiągnięciach muzycznych. Poza uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, u 25-latki zdiagnozowano również chorobę afektywną dwubiegunową oraz zaburzenia odżywiania. Jakby tego było mało, piosenkarka przyznała się również do walki z depresją.

W ostatnim czasie wydawało się, że sytuacja wróciła do normy. Demi Lovato od sześciu lat deklarowała trzeźwość – wtedy to trafiła do ośrodka zamkniętego, w którym przeszła terapię. Choć w marcu tego roku przypadała kolejna rocznica jej sukcesu, wkrótce potem okazało się, że demony przeszłości powróciły i Demi Lovato po raz kolejny sięgnęła po alkohol  

Demi Lovato trafiła na odwyk. Przedawkowała heroinę
Fot. East News

Demi Lovato trafiła na odwyk. Przedawkowała heroinę
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.