Dariusz Michalczewski
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Dariusz Michalczewski zatrzymany przez policję. Zarzuty są bardzo poważne...

Marcin Marczak 21 grudnia 2016 22:05
Dariusz Michalczewski
Fot. Getty Images

Jak podaje RMF FM „śladowe ilości białego proszku” znaleziono w gdańskim domu Dariusza Michalczewskiego. Funkcjonariusze zostali tam wezwani by interweniować w sprawie awantury.

 

Według nieoficjalnych ustaleń Dziennika Bałtyckiego, który jako pierwszy napisał o zatrzymaniu przy Michalczewskim, 48-letnim dziś, byłym bokserze znaleziono 0,3 grama kokainy. Gazeta donosi, że o agresywnym zachowaniu Michalczewskiego policję miała zawiadomić jego żona Barbara Imos. Później, w rozmowie z „Faktem” zapewniała jednak, że w ich małżeństwie wszystko jest w najlepszym porządku.

 

Polecamy też: Ucieczka z Polski, 3 żony, 4 rozwody i wiele słynnych wyskoków, czyli wszystkie grzechy Dariusza Michalczewskiego


Były pięściarz podczas zatrzymania nie stawiał oporu, także wtedy gdy policjanci pobierali mu krew do badań i przewieźli na komendę.

 

Kim jest Dariusz „Tiger” Michalczewski?


Nazywany „Tigerem” Dariusz Michalczewski to jeden z najbardziej utytułowanych i popularnych polskich sportowców. A także pierwszy Polak, który odnosił sukcesy w boksie zawodowym. U szczytu kariery, czyli na początku XX wieku był mistrzem aż trzech federacji WBO, WBA, IBF.

 

Po wycofaniu się z ringu Michalczewski próbował sił w biznesie. Znany jest także z wypowiedzi na tematy społeczne. Angażował się m.in. w zbiórkę pieniędzy dla gdańskiego hospicjum dla dzieci. Głośne były także wywiady w których bronił homoseksualistów. W ubiegłym roku został nawet uhonorowany przyznawanym przez KPH przyjaciela LGBT.  

 

Polecamy też: Kim jest żona Dariusza Michalczewskiego? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?