Danna Sultana, Esteban Landrau
Fot. Instagram @dannasultana
O TYM JEST GŁOŚNO

Mąż kolumbijskiej modelki urodził ich pierwsze dziecko! Znamy jego płeć

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 20 lipca 2020 21:01
Danna Sultana, Esteban Landrau
Fot. Instagram @dannasultana

To dla nich wielkie szczęście. Najsłynniejsza transpłciowa para influencerów na świecie, Danna Sultana i jej mąż Esteban Landrau, zostali po raz pierwszy rodzicami. W miniony weekend w szpitalu w Bayamón w Portoryko na świat przyszło ich dziecko. To chłopiec. Oboje nie ukrywają swojego szczęścia!

Najsłynniejsza transpłciowa para została rodzicami

Radosną nowiną podzielili się za pośrednictwem swoich profili na Instagramie w niedzielę 19 lipca 2020 roku.

„Przyszedłeś do mojego życia (pojawiłeś się w moim życiu), żeby nauczyć mnie kochać bezwarunkowo #arielLandrauPerez #hijodepadrestransgenero #transpower #translove #transpregnancy”, podpisała zdjęcie, na którym widać dłoń maleństwa, kolumbijska modelka Danna Sultana.

„Nie sposób wyrazić wielkiej miłości, jaką czujemy do naszego syna Ariela. W naszym życiu pojawiła się prawdziwa miłość”, podkreślił z kolei wzruszony tata. Post mężczyzny spotkał się z bardzo ciepłą reakcją internautów. Z miejsca posypały się gratulacje! „Niech rośnie zdrowo”, „Dużo sił dla was”, „Trzymajcie się. Powodzenia na nowej drodze życie”, czytamy w komentarzach.

Para przez minione 9 miesięcy relacjonowała przebieg ciąży Estebana Landrau w mediach społecznościowych. Było to swoiste przełamywanie tabu i oswajanie obserwatorów z innością oraz codziennym życiem osób transpłciowych. Danna, po tranzycji kobieta, urodziła się jako mężczyzna. Zaś jej mąż Esteban jako kobieta. Oboje nie zdecydowali się jednak na całkowitą korektę płci (posiadają narządy właściwe dla płci biologicznej), dlatego też do zapłodnienia doszło metodą naturalną.

Imię dziecka Estebana i Danny 

Jak zdradzili wcześniej, chłopiec otrzyma imię Ariel. O tym, że spodziewają się dziecka, poinformowali fanów i media w lutym tego roku. Regularnie publikowali kolejne fotografie, na których widać było coraz większy brzuszek Estebana. Nie ukrywali, że ciąża była dla nich spełnieniem marzeń i kolejnym ważnym życiowym etapem.

Fani byli niezwykle wzruszeni i podkreślali, że trzymają za nich kciuki. „Jesteście bardzo piękni i dodajecie odwagi tysiącom par trans”, „Piękna para, nigdy nie przestanę życzyć Wam błogosławieństwa”, „Tworzy się historia Kolumbii. Trzymam za Was kciuki i jestem z Wami całym sercem”, pisali internauci, których cytuje portal ofeminin.pl. 

Profil kolumbijskiej modelki Danny Sultany na Instagramie obserwuje ponad 350 tysięcy osób. Publikuje ona na nim zdjęcia, które są zapisem codziennego życia. Nie inaczej było z ciążą partnera. W ten sposób relacjonowali przede wszystkim przygotowania do porodu.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Źródło: Instagram, ofeminin.pl, Fakt.pl

Danna Sultana i jej mąż Esteban Landrau zostali po raz pierwszy rodzicami:

W niedzielę na świat przyszedł ich synek, któremu nadali imię Ariel: 

To bodaj najbardziej znana para transpłciowych infulencerów na świecie: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#40semanas #transpregnancy @f3f1to

Post udostępniony przez Ðanna Sultana (@dannasultana)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mi familia 🏠 🐶 #transpregnancy

Post udostępniony przez Ðanna Sultana (@dannasultana)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 meses ... video en #YouTube #transpregnancy #transcouple #islabonita🌴 #puertorico🇵🇷

Post udostępniony przez Ðanna Sultana (@dannasultana)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.