Jego metamorfoza szokuje!

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2020 17:49

Przeszedł 150 operacji, by wyglądać jak Ken. Był w stanie usunąć m.in. cztery żebra - jako pierwszy mężczyzna na świecie. Jednak brazylijski celebryta Rodrigo Alves poinformował właśnie, że „od zawsze czuł się kobietą”. Dlatego też zaczął nosić damskie ubrania, perukę oraz zdecydował się przyjmować żeńskie hormony. I tak stał się „żywą Barbie”. Prosi też, by zwracać się do niego per Roddy.

Rodrigo Alves, Żywy Ken - operacje plastyczne za 2,5 miliona

Aby upodobnić się do partnera najsłynniejszej lalki świata był w stanie wydać aż... pół miliona funtów, czyli równowartość 2,5 miliona złotych! Operacje plastyczne, które przeszedł, przyprawiają o zawrót głowy: lifting pośladków, liposukcje, operacje nosa, jak również usunięcie aż czterech żeber. Do tego należy doliczyć liczne zabiegi medycyny estetycznej: kwas hialuronowy wstrzyknięty w usta i botoks w każdej innej części twarzy.

Gdy wydawało się, że nie może zmienić w swoim wyglądzie absolutnie nic, zaskoczył i zaczął pojawiać się publicznie w długich perukach, damskich stylizacjach, w tym w butach na wysokim obcasie oraz w mocnym makijażu. Powód?

Rodrigo Alves, Żywy Ken, został Żywą Barbie

Rodrigo Alves przekonuje, że od zawsze czuł się kobietą. Pod koniec minionego roku zaskoczył, usuwając ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia. Dlaczego? To ujawnił w wywiadzie.

„Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu”, zapewnił w rozmowie z „Sunday People”.

Dodał także, że poinformowanie o swojej decyzji publicznie było jego wielkim marzeniem.

„To niesamowite, że w końcu mogę powiedzieć światu, że jestem dziewczyną. W końcu czuję się jak prawdziwa ja - czarująca, piękna i kobieca”, wyznał w rozmowie z „Daily Star”.

Poinformował także, że poddał się terapii hormonalnej oraz oczekuje na operację usunięcia jabłka Adama i powiększenia piersi. Rodrigo Alves ma również misję: chce uświadamiać ludzkość na temat płynności płciowej. Pierwszym krokiem było zorganizowanie sesji zdjęciowej z Thomasem Evansem pt. „Femme The Man”, w trakcie której zaprezentował całkiem nowe, kobiece oblicze.

Ojciec nie akceptuje Rodrigo Alvesa?

W wywiadach Brazylijczyk wyznał, że bezskutecznie podejmowała przez lata próby życia jako mężczyzna, jednak czyniły go jedynie człowiekiem nieszczęśliwym i sfrustrowanym. Przeszedł operację stworzenia na brzuchu sześciopaka, miał również umieszczone w ramionach sztuczne mięśnie. Spotykał się z mężczyznami, czego dowodem były liczne zdjęcia paparazzi. Wszystko to na nic...

Fani pierwszą próbę ujawnienia prawdziwej tożsamości zauważyli w kwietniu 2018 roku. Rodrigo zamieścił wówczas na swoim profilu na Instagramie fotografię w czarnej peruce, mocnym makijażu i kobiecej stylizacji.

„Wtedy jednak zareagował ojciec, który jest multimilionerem. Zagroził, że wykreśli dziecko z testamentu. Post został usunięty przez Alvesa”, przypomina serwis Plotek.pl.

Zdjęcia odmienionego celebryty możesz zobaczyć w galerii  

1/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken
Copyright @FORUM
1/10

Tak Rodrigo Alves wyglądał jeszcze w wersji męskiej.

2/10
Rodrigo Alves
Copyright @Instagram/Rodrigo Alves
2/10

Aby upodobnić się do Kena, zabawkowego partnera Barbie, przeszedł 150 operacji plastycznych. Wydał na nie równowartość 2,5 miliona złotych.

3/10
Rodrigo Alves, żywy Ken, może zostać wydziedziczony przez ojca
Copyright @Instagram @rodrigoalves
3/10

To zdjęcie z kwietnia 2018 roku, pierwsze w wersji kobiecej, które zamieścił w mediach społecznościowych.

4/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie
Copyright @Stephen Butler / SplashNews.com/East News
4/10

A to już fotografie wykonane 17 grudnia 2019 roku. Rodrigo przechadzał się po ulicach w damskich kożuchu.

5/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie
Copyright @Stephen Butler / SplashNews.com/East News
5/10

Założył również długą blond kręconą perukę.

6/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie
Copyright @Stephen Butler / SplashNews.com/East News
6/10

Do tego dobrał szpilki i miał wykonany mocny makijaż.

7/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie
Copyright @Instagram @rodrigoalvesuk
7/10

Rodrigo oczekuje obecnie na operację wycięcia jabłka Adama i powiększenia piersi.

8/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie, 07.01.2020
Copyright @Rex Features/East News
8/10

Jest również w trakcie terapii hormonalnej. Jak przekonuje: wreszcie czuje się szczęśliwy w swojej skórze (zdjęcie wykonane 7 stycznia 2020 roku).

9/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie, 07.01.2020
Copyright @Rex Features/East News
9/10

Zapewnia, że w ciele mężczyzny nigdy nie był do końca sobą...

10/10
Rodrigo Alves, Żywy Ken, Żywa Barbie, 07.01.2020
Copyright @Rex Features/East News
10/10

Jak podoba Ci się takie wcielenie „Żywego Kena”?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.