O NIM JEST GŁOŚNO

Żywy Ken zmienił płeć! Rodrigo Alves jest teraz... Żywą Barbie

Jego metamorfoza szokuje!

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2020 17:49

Przeszedł 150 operacji, by wyglądać jak Ken. Był w stanie usunąć m.in. cztery żebra - jako pierwszy mężczyzna na świecie. Jednak brazylijski celebryta Rodrigo Alves poinformował właśnie, że „od zawsze czuł się kobietą”. Dlatego też zaczął nosić damskie ubrania, perukę oraz zdecydował się przyjmować żeńskie hormony. I tak stał się „żywą Barbie”. Prosi też, by zwracać się do niego per Roddy.

Rodrigo Alves, Żywy Ken - operacje plastyczne za 2,5 miliona

Aby upodobnić się do partnera najsłynniejszej lalki świata był w stanie wydać aż... pół miliona funtów, czyli równowartość 2,5 miliona złotych! Operacje plastyczne, które przeszedł, przyprawiają o zawrót głowy: lifting pośladków, liposukcje, operacje nosa, jak również usunięcie aż czterech żeber. Do tego należy doliczyć liczne zabiegi medycyny estetycznej: kwas hialuronowy wstrzyknięty w usta i botoks w każdej innej części twarzy.

Gdy wydawało się, że nie może zmienić w swoim wyglądzie absolutnie nic, zaskoczył i zaczął pojawiać się publicznie w długich perukach, damskich stylizacjach, w tym w butach na wysokim obcasie oraz w mocnym makijażu. Powód?

Rodrigo Alves, Żywy Ken, został Żywą Barbie

Rodrigo Alves przekonuje, że od zawsze czuł się kobietą. Pod koniec minionego roku zaskoczył, usuwając ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia. Dlaczego? To ujawnił w wywiadzie.

„Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu”, zapewnił w rozmowie z „Sunday People”.

Dodał także, że poinformowanie o swojej decyzji publicznie było jego wielkim marzeniem.

„To niesamowite, że w końcu mogę powiedzieć światu, że jestem dziewczyną. W końcu czuję się jak prawdziwa ja - czarująca, piękna i kobieca”, wyznał w rozmowie z „Daily Star”.

Poinformował także, że poddał się terapii hormonalnej oraz oczekuje na operację usunięcia jabłka Adama i powiększenia piersi. Rodrigo Alves ma również misję: chce uświadamiać ludzkość na temat płynności płciowej. Pierwszym krokiem było zorganizowanie sesji zdjęciowej z Thomasem Evansem pt. „Femme The Man”, w trakcie której zaprezentował całkiem nowe, kobiece oblicze.

Ojciec nie akceptuje Rodrigo Alvesa?

W wywiadach Brazylijczyk wyznał, że bezskutecznie podejmowała przez lata próby życia jako mężczyzna, jednak czyniły go jedynie człowiekiem nieszczęśliwym i sfrustrowanym. Przeszedł operację stworzenia na brzuchu sześciopaka, miał również umieszczone w ramionach sztuczne mięśnie. Spotykał się z mężczyznami, czego dowodem były liczne zdjęcia paparazzi. Wszystko to na nic...

Fani pierwszą próbę ujawnienia prawdziwej tożsamości zauważyli w kwietniu 2018 roku. Rodrigo zamieścił wówczas na swoim profilu na Instagramie fotografię w czarnej peruce, mocnym makijażu i kobiecej stylizacji.

„Wtedy jednak zareagował ojciec, który jest multimilionerem. Zagroził, że wykreśli dziecko z testamentu. Post został usunięty przez Alvesa”, przypomina serwis Plotek.pl.

Zdjęcia odmienionego celebryty możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.