Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIM JEST GŁOŚNO

Daniel Qczaj wystąpi w programie Taniec z gwiazdami!

Pełna lista uczestników nadal jest tajemnicą...

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 12:21
Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Już wkrótce rozpocznie się nowa edycja znanego show Taniec z gwiazdami. Pełna lista uczestników jest jeszcze tajemnicą. Znamy na razie tylko dwa nazwiska gwiazd, które spróbuje swoich sił na parkiecie. Szykuje się edycja pełna przystojnych mężczyzn, ponieważ drugim z uczestników jest Daniel Qczaj!

Qczaj wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”!

Daniel Qczaj, trener fitness znany z występów w Dzień dobry TVN już za kilka miesięcy weźmie udział w tanecznym pojedynku. „Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami”. Ten rok to był jeden wielki szok… ale na ten temat powiem, gdy myśli zbiorę…”, ogłosił na Facebooku. To drugi z uczestników, którego występ potwierdzono. Pierwszym jest Mister Polski, Jakub Kucner.

Qczaj może pochwalić się nie tylko  doskonałą kondycją. Jest także świetnym tancerzem. Jako 17-latek przeniósł się do Warszawy, aby spróbować swoich sił jako aktor. Przeszedł wtedy casting do słynnego Teatru Buffo Janusza Józefowicza i przez trzy lata występował w przedstawieniach. Następnie został fryzjerem, a później trenerem fitness znanym ze swojego poczucia humoru i góralskiej gwary, którą się posługuje.

Czekacie na jego występ na parkiecie tanecznym? 

Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Qczaj, Daniel Kuczaj
Fot. Instagram @qczaj

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?