Fot. Joanna Skladanek / Forum
z życia gwiazd

Daniel Qczaj i Tomasz Nakielski świętują pierwszą rocznicę związku! Kim jest partner trenera?

Na Instagramie pojawiło się szczególne nagranie...

Marcjanna Maryszewska 25 kwietnia 2023 11:06
Fot. Joanna Skladanek / Forum

To niezwykle wyjątkowy czas dla Qczaja oraz jego partnera, u którego boku życie trenera znów nabrało najpiękniejszych barw. Ich miłość rozkwitała na planie programu "Mask Singer", a w kwietniu świętowali pierwszą rocznicę związku! Kim jest Tomasz Nakielski, który skradł serce gwiazdora świata fitness? Tak mówili o łączącym ich uczuciu...

Qczaj i Tomasz Nakielski świętują pierwszą rocznicę związku

„Ja bym chciał opowiedzieć to w jak najbardziej normalny sposób, natomiast historia brzmi tak. Był sobie pewien prysznic, któremu w oko wpadł ręcznik i tak właśnie zaczęła się historia wielkiej miłości” — opowiadał pewnego dnia Daniel Qczaj na Instagramie, wspominając początki swojej relacji z partnerem. A opis ten, choć z pozoru kuriozalny, wcale nie odbiega od realiów! Panowie poznali się przy okazji nagrań do programu "Mask Singer", w którym trener wystąpił przebrany za prysznic. Tancerze dopełniający widowiska byli z kolei... ręcznikami.

I to właśnie jeden z tych ręczników zwrócił uwagę Daniela, a już parę tygodni później ogłosili światu, że są razem. "Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy. [...] To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf", napisał Qczaj na Instagramie, przedstawiając tym samym swojego nowego partnera — Tomasza Nakielskiego.

CZYTAJ TAKŻE: Byli małżeństwem przez szesnaście lat. Oto historia Anny i Andrzeja Popków

Od tamtego czasu zakochani chętnie dokumentują wspólne życie w mediach społecznościowych. Cieszą się ogromną sympatią, a ich roztańczone filmiki zbierają wiele pozytywnych reakcji. W podobny sposób świętowali pierwszą rocznicę związku, która przypadła na kwiecień tego roku — Qczaj opublikował nagranie, na którym tańczy z partnerem na tle Pałacu Kultury! 

Z tej okazji pokusił się również o podzielenie pewnym szczególnym wspomnieniem: "Z okazji pierwszej rocznicy. Rok temu po pierwszym spotkaniu (to nawet randka nie była) mówię do niego — bo jak masz te teledyski, to może zostań u mnie kilka dni, będziesz miał bliżej rano na plan. No i został... Dobrze, że jesteś" — czytamy na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Tomasz Nakielski — kim jest partner Daniela Qczaja?

Ukochany trenera jest tancerzem oraz choreografem. Nic zatem dziwnego, że wspomniane hobby szybko stało się bardzo ważnym elementem oraz spoiwem ich związku. "My uwielbiamy tańczyć. Tomek się bardziej śmieje ze mnie, ponieważ mówi, że jestem słodki, jak tańczę. Lubimy się dzielić z ludźmi pozytywną energią, emocjami. To też jest bardzo potrzebne. Ja się bardzo cieszę, że para jednopłciowa została przyjęta bardzo pozytywnie i to jest fajne" — zaznaczał Qczaj w jednej z rozmów dla serwisu Plejada.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Roofi Kamiński podbił serca fanów w pierwszej edycji You Can Dance

Tomasz Nakielski należy do grupy tanecznej NEXT. Współpracuje z agencją Mind Productions, a także miał okazję pracować z wieloma gwiazdami, m.in. Julią Wieniawą, Lanberry, Viki Gabor, Dodą czy Darią. Był bohaterem drobnego skandalu z udziałem ostatniej wymienionej wokalistki, gdy na koncercie w Sopocie doszło do nieplanowanego pocałunku na scenie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Dziś jednak układa sobie życie u boku Daniela Qczaja, z którym jest naprawdę szczęśliwy! Tomasz Nakielski jest dziewięć lat młodszy od swojego 36-letniego partnera, lecz ta różnica nie przeszkodziła im w zbudowaniu wspaniałego związku, opartego na przyjaźni i zaufaniu. Panowie chętnie publikują wspólne zdjęcia, choć równocześnie wyraźnie stronią od pokazywania się na ściankach. "Szczęście lubi ciszę — tak powiedziałem kiedyś w jednym z wywiadów. Natomiast nie można siedzieć cicho, gdy to szczęście może wpłynąć na to, że może zadziać się dobro" — przyznał trener w rozmowie z Plotkiem.

Zakochanym życzymy wszystkiego najwspanialszego w życiu!  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są razem ponad ćwierć wieku! Oto historia ich miłości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.