Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Daniel Qczaj znów jest zakochany! Jego nowy partner opublikował zdjęcie z Seszeli

To znany tancerz!

Rafał Kowalski 17 czerwca 2022 20:28
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

W listopadzie zeszłego roku Daniel Józek Kuczaj potwierdził w mediach, że rozstał się z wieloletnim partnerem. „Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był”, mówił wtedy, ale niedawno znów potrafił pokochać. Dziś trener wielu Polek i Polaków jest zakochany w tancerzu Tomku Nakielskim – członku grupy tanecznej NEXT, a do niedawna byłym choreografie Egurrola Dance Studio i tancerzu piosenkarki o pseudonimie Daria Marx.

Qczaj i Tomasz Nakielski zdjęcie i film z Seszeli

Od dłuższego czasu Daniel Qczaj wypoczywa na rajskich plażach Seszeli. Niedawno okazało się, że gwiazdor nie jest tam sam. Towarzyszy mu Tomasz Nakielski – tancerz i choreograf. W jednym z postów ulubieniec internautek przyznał, że artysta to też prywatnie jego partner. „To ma być uśmiechnięty, pozytywny post… To mój stary (młodszy o 9 lat), genialny tancerz i choreograf, który już niedługo będzie uczył moje @fitlawry_qczaja. Pada mi bateria. Zatem ukochujeMY! Qczaj i Tomek”, napisał pod filmikiem, na którym tańczy obok swojego chłopaka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Z kolei dziś to tancerz opublikował na Instagramie piękną fotografię, na której czule pozuje z Qczajem. Panowie zebrali pod zdjęciem morze pełnych dobrych życzeń komentarzy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Qczaj i jego partner rozstali się po pięciu latach związku: „Mam za sobą trudne miesiące…”

Jak Qczaj poznał Tomasza Nakielskiego?

Wiele osób zastanawiało się, jak trener wpadł na tancerza i choreografa. Okazuje się, że pomógł w tym program Mask Singer, w którym miłośnik sportu wcielił się w postać prysznica. Tomek Nakielski zaś występował w show przebraniu ręcznika.

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Danielowi Kuczajowi choreograf wpadł od razu w oko, jednak przez wszystkie tygodnie nagrań Qczaj nie mógł mu zdradzić, że chciałby się spotkać. Gwiazdy programu musiały bowiem aż do emisji i odpadnięcia z produkcji ukrywać w tajemnicy swoją obecność pod maskami. Inaczej groziłaby im kara 100 000 złotych.

Gdy w końcu promotor hasła Ukochoj Się odpadł ze zmagań w Mask Singer, mógł napisać do tancerza i zaprosić go na randkę. Dziś para jest ze sobą już kolejny miesiąc i nie ukrywa swojej miłości. Czy o swoim uczuciu będą opowiadać coraz głośniej? „Szczęście lubi ciszę - tak powiedziałem kiedyś w jednym z wywiadów. Natomiast nie można siedzieć cicho, gdy to szczęście może wpłynąć na to, że może zadziać się dobro”, wyznał 35-latek Plotkowi.

Życzymy im wszystkiego, co najlepsze! 

Czytaj też: Qczaj wspiera polskie kobiety w walce o prawa. „Macicy nie mam, ale czuję ją wewnętrznie”

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.