Dakota Johnson facet
Fot. East News
O nim się mówi

Dakota Johnson zakochana? Wiemy, z kim spotyka się aktorka!

Weronika Kostyra 28 marca 2017 14:45
Dakota Johnson facet
Fot. East News

Dakota Johnson stała się popularna dzięki serii filmów „50 twarzy Greya”. Nic dziwnego, że wszyscy łączyli ją z filmowym partnerem Jamiem Dornanem, szczególnie, że występowali razem w naprawdę śmiałych scenach erotycznych. Tymczasem prawda jest inna. Jak donoszą media zagraniczne, Dakota związała się ze swoim trenerem personalnym Ryanem Farhoudim, który jest znanym w środowisku gwiazd. Aktorka potrzebowała jego pomocy, żeby przygotować się do filmów o Christianie Greyu, gdzie nie brakuje scen rozbieranych. Wszystko wskazuje na to, że długie godziny spędzone razem na siłowni zaowocowały uczuciem.

 

Ryan Farhoudi i Dakota Johnson
Fot. Instagram

 

Byli widziani razem także poza siłownią, m.in. wybrali się razem do kina. Czy Dakota Johnson naprawdę jest zakochana? Na pewno ucięłoby to wszystkie plotki na temat jej romansu w odtwórcą roli filmowego Greya.

 

Ryan Farhoudi
Fot. Instagram

Ryan Farhoudi współpracuje z wieloma gwiazdami, m.in. znanym z filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" Devem Patelem.

 

Zobacz także: Wstydliwe sekrety Dakoty Johnson. Zgubny nałóg, wada zgryzu... Sprawdźcie, co ukrywa aktorka!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.