Dakota Johnson facet
Fot. East News
O nim się mówi

Dakota Johnson zakochana? Wiemy, z kim spotyka się aktorka!

Weronika Kostyra 28 marca 2017 14:45
Dakota Johnson facet
Fot. East News

Dakota Johnson stała się popularna dzięki serii filmów „50 twarzy Greya”. Nic dziwnego, że wszyscy łączyli ją z filmowym partnerem Jamiem Dornanem, szczególnie, że występowali razem w naprawdę śmiałych scenach erotycznych. Tymczasem prawda jest inna. Jak donoszą media zagraniczne, Dakota związała się ze swoim trenerem personalnym Ryanem Farhoudim, który jest znanym w środowisku gwiazd. Aktorka potrzebowała jego pomocy, żeby przygotować się do filmów o Christianie Greyu, gdzie nie brakuje scen rozbieranych. Wszystko wskazuje na to, że długie godziny spędzone razem na siłowni zaowocowały uczuciem.

 

Ryan Farhoudi i Dakota Johnson
Fot. Instagram

 

Byli widziani razem także poza siłownią, m.in. wybrali się razem do kina. Czy Dakota Johnson naprawdę jest zakochana? Na pewno ucięłoby to wszystkie plotki na temat jej romansu w odtwórcą roli filmowego Greya.

 

Ryan Farhoudi
Fot. Instagram

Ryan Farhoudi współpracuje z wieloma gwiazdami, m.in. znanym z filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" Devem Patelem.

 

Zobacz także: Wstydliwe sekrety Dakoty Johnson. Zgubny nałóg, wada zgryzu... Sprawdźcie, co ukrywa aktorka!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.