Olga Figaszewska 25 lutego 2017 19:15
1/5
Dakota Johnson
Copyright @Vogue/materiały prasowe
1/5

„Jestem naprawdę dumna. To świetna opowieść, zupełnie inna niż wszystkie i tak różna ode mnie”, powiedziała Dakota Johnson w najnowszym wywiadzie dla lutowego wydania amerykańskiego „Vogue’a”, zapytana o to, co tak naprawdę myśli o filmie. Co jeszcze wyznała podczas rozmowy?

 

Polecamy też: Będzie ślub? Co wiemy o „Nowym obliczu Greya”, trzeciej części kultowej, filmowej sagi?

 

Kolejny rok może zaliczyć do udanych. Film „Ciemniejsza Strona Greya” już na miesiąc przed oficjalną premierą wzbudził sensację widzów. Świat opanowała obsesja na punkcie głównych bohaterów. A to dopiero początek. „Nowe Oblicze Greya”, trzecia część filmu pojawi się na ekranach już za rok. Sławę przyniosła jej rola Anastasii Steele w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”. To wtedy świat usłyszał o niej po raz pierwszy. Co myśli o ogrywanej przez siebie postaci? Anastasia Steele to dla niej inteligentna twardzielka, która  pragnie miłości, a przy tym jest niezwykle pociągającą kobietą.

 

Zobacz też: Seks na planie „Ciemniejszej strony Greya”. Dakota Johnson i Jamie Dornan opowiadają, jak im było razem w łóżku

 

Dakota o relacjach z Dornanem

W wywiadzie dla „biblii mody”, aktorka odświeżyła temat pogłosek na temat jej złych relacji z Dornanem. Media wielokrotnie podkreślały, że para nie pała do siebie sympatią, ale w ubiegłym roku cały świat żył doniesieniami o ich domniemanym romansie. „Nie lubimy się nawzajem i mamy romans, także każdy ma rację. I co?”, wyśmiała plotki. Następnie dodała: „Jamie i ja pracowaliśmy bardzo blisko siebie przez długi czas. Nie było zahamowań i było to szczere, bardzo prawdziwe. Bardzo mu ufam.

 

Polecamy też: Skrzywdzony czy wyuzdany? Ta historia wyjaśnia, dlaczego Christian Grey pokochał ostry seks

 

Dakota Johnson o nagich scenach

Dakota Johnson odniosła się również do tematu nagości, w które film obfituje. Dla większości aktorów może być to dość wstydliwe zadanie. Czy miała z tym problem? Jak się okazuje, zupełnie nie. Nagość dla niej jako aktorki, jest czymś naprawdę interesującym. „Nie wiem. Może mam bardziej europejskie podejście do tych spraw. Nie chcę widzieć kogoś kto nosi stanik i bieliznę podczas sceny seksu. Bądźmy szczerzy jak to wygląda. Ludzie są nadzy kiedy się pie****!”, mocno podsumowała swoją wypowiedź. 

 

Zobacz też: 7 hoteli, w których poczujesz się jak Anastazja z filmu „Ciemniejsza strona Greya”

 

Ameryka jest „uciskana seksualnie”

Aktorka uważa, że Ameryka jest „uciskana seksualnie”. Nie da się ukryć, ze poruszany w filmie wątek uznania dla BDSM jest dla niektórych dość kontrowersyjny. Dakota wyjaśnia w wywiadzie, że istnieją eleganckie odmiany BDSM. Aktorka podziwia odwagę i uczciwość ludzi, którzy mają takie podejście i którzy nie wstydzą się powiedzieć, że potrzebują czegoś więcej by zaspokoić swoje potrzeby seksualne. „Ameryka jest wciąż uciskana seksualnie. Czy to nie dar Boga dla ludzi aby mieli orgazm?”, pyta Dakota.

 

Zobaczcie jak aktorka prezentowała się w na najnowszej okładce „Vogue’a”. Zapraszamy do galerii.

 

Polecamy też: To ona wcieliła się postać Anastasi Steele w „Ciemniejszej stronie Greya”. Kim jest Dakota Johnson?

 

 

3/5
50 twarzy Greya: Dakota Johnson i Jamie Dornan na okładce Glamour luty 2015. Jamie Dornan gay
Copyright @
3/5

Dakota Johnson i Jamie Dornan na okładce Glamour luty 2015

 

Polecamy też: To ona wcieliła się postać Anastasi Steele w „Ciemniejszej stronie Greya”. Kim jest Dakota Johnson?

4/5
Dakota Johnson na okładce amerykańskiego Vogue'a
Copyright @Vogue
4/5

Dakota Johnson na okładce amerykańskiego Vogue'a

 

Polecamy też: To ona wcieliła się postać Anastasi Steele w „Ciemniejszej stronie Greya”. Kim jest Dakota Johnson?

5/5
Dakota Johnson na okładce Vogue'a
Copyright @Vogue
5/5

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.