Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócą do siebie?!

Prawdopodobnie dadzą sobie drugą szansę...

Ksenia Krasko 9 lipca 2019 11:58
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Historia relacji miłosnej tej pary to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy! Aktor Bradley Cooper i modelka Irina Shayk rozstali się po kilku latach związku, zachowując prawo do wspólnej opieki nad córeczką. Niewykluczone, że plotki o domniemanym romansie aktora z Lady Gagą, z którą zagrał w filmie Narodziny gwiazdy, miały wpływ na trudną decyzję zakochanych. Teraz zachodnie media donoszą, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę...

Irina Shayk i Bradley Cooper znowu są razem?

O kryzysie w związku Shayk i Coopera mówiło się jeszcze przed premierą filmu Narodziny gwiazdy – od samego początku sugerowano, że odtwórcy głównych ról mają romans. Wyglądało na to, że aktor i Lady Gaga rzeczywiście są sobie bliscy, a ich zachowanie podczas promocji filmu komentowano na różne sposoby. Jednak prawdziwy skandal wybuchł po tegorocznej gali rozdania Oscarów, kiedy Lady Gaga odebrała statuetkę za utwór Shallow, który wykonała na scenie wraz z Cooperem. Fani udowadniali, że tak szczerych i romantycznych emocji nie dało się zagrać, a fakt, że na widowni obecna była Irina Shayk, tylko podkręcał atmosferę. I chociaż Lady Gaga stanowczo zaprzeczyła wszelkim plotkom, niedługo po tym występie Irina zdjęła pierścionek zaręczynowy, który Bradley dał jej w grudniu 2017 roku.

Modelka Victoria's Secret ogłosiła, że rozstała się z 44-letnim aktorem na początku czerwca, po czterech latach związku. Jednak najnowsze doniesienia sugerują, że para może do siebie wrócić! „Teraz zamykają długi rozdział swojego życia, ale są gotowi na to, co będzie działo się dalej”, wyznało anonimowe źródło z bliskiego otoczenia pary. Według informacji The Sun, Irina Shayk nie wróciła do Nowego Jorku, jak miała to zrobić, ale wciąż mieszka w domu Coopera w Los Angeles, wraz z ich córeczką Leą. Czy para rzeczywiście zdecyduje się na jeszcze jedną próbę? Trzymamy kciuki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.