Dorota Mozil, Czesław Mozil, Dorota i Czesław Mozilowie, VIVA! 18/2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Czesław Mozil o świadomej bezdzietności: „Złożyło się na to wiele powodów”

„Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasz związek się rozwijał”

Olga Figaszewska 30 września 2021 11:58
Dorota Mozil, Czesław Mozil, Dorota i Czesław Mozilowie, VIVA! 18/2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Mówiono o nim „wieczny amant polskiego show-biznesu”. Kilka lat temu Czesław Mozil zakochał się bez pamięci, wpadł w sidła miłości. Wsparcie i zrozumienie znalazł u boku ukochanej, Doroty. Para rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Dopiero po pewnym czasie zdradzili, że pobrali się w tajemnicy przed mediami w 2016 roku. Zakochani wspólnie idą przez życie, cieszą się wspólnymi chwilami...  Muzyk w najnowszym wywiadzie wyznał, że razem z żoną nie myślą o powiększaniu rodziny. Padły szczere słowa. 

Czesław Mozil o świadomej bezdzietności

W ostatnim czasie dużo mówi się o świadomej bezdzietności. Ten temat budzi ogromne emocje. Wiele par, które podjęły decyzję o tym, że nie planują powiększenia swojej rodziny, często mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami i presją otoczenia. W ostatnim wywiadzie Czesław Mozil wyznał, że wraz z żoną nie zamierzają zostawać rodzicami. Wokalista opowiedział też o tym w jednym z utworów.

Po prostu chciałem powiedzieć, że świadomie podjęliśmy z Dorotą taką, a nie inną decyzję i jesteśmy szczęśliwi. A złożyło się na to wiele powodów. Spotkaliśmy się dość późno, już jako dojrzali ludzie i stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami. Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasz związek się rozwijał”, mówi Czesław Mozil w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady.

Zobacz też: Dorota i Czesław Mozilowie opowiedzieli nam o niezwykłych początkach ich związku! 

Dorota Mozil, Czesław Mozil, Dorota i Czesław Mozilowie, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dorota i Czesław Mozilowie, VIVA! 18/2018

Artysta zaznaczył, że każdą decyzję należy uszanować. Każdy ma prawo do wyboru i nie powinien mieć poczucia, że musi się komuś tłumaczyć z własnej wizji przyszłości. „Cieszę się, że mówi się o tym coraz więcej. Niektóre rzeczy trzeba powtórzyć wiele razy, żeby stały się w końcu normalne”, dodał w Plejadzie.

Czesław Mozil o ukochanej żonie

Czesław Mozil miał dawniej opinię kobieciarza. Dziś jest szczęśliwym mężem i spełnionym artystą. Związek z ukochaną zmienił jego życie i przewartościował priorytety. To ze zdaniem żony liczy się najbardziej, ponieważ jej rady zawsze są dla niego najcenniejsze.

Relacja pary rozpoczęła się od przyjaźni. Z czasem połączyła ich wspólna pasja, biznes, podróże… W końcu pojawiła się miłość. ,,Bałem się, że albo się rozstaniemy, albo coś więcej się wydarzy. Ale nie miałem odwagi wykonać żadnego ruchu. Trudno przyznać się do emocji tam, gdzie one coś znaczą", mówił Czesław Mozil w jednym z wywiadów VIVY!.

Przełom nastąpił podczas jednej z wypraw. Wtedy postanowili nie ukrywać dłużej swoich uczuć. Czesław i Dorota Mozilowie pobrali się w tajemnicy w 2016 roku. Towarzyszyli im najbliższa rodzina i przyjaciele. Zrobili to na własnych zasadach i na zawsze zapamiętają tamten dzień. 
Sprawdź też: Dorota i Czesław Mozilowie zdradzili, jak wyglądał ich ślub i wesele! 

„To kobieta mojego życia. Wcześniej nigdy nie byłem związany z kimś dłużej niż rok. A my w grudniu będziemy obchodzić piątą rocznicę ślubu. (…) Nie wiem, gdzie bym dzisiaj był, gdybym nie poznał Doroty. Być może byśmy teraz nie rozmawiali. Człowiek, gdy się nie zmienia, staje się nudny. A ja dzięki niej mocno się zmieniłem”, mówił o ukochanej Czesław Mozil w rozmowie z Plejadą.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Źródło: Plejada

Dorota Mozil, Czesław Mozil, Dorota i Czesław Mozilowie, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.