Lady Gaga, 2020
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

„Mówię o zastraszaniu, poniżaniu, izolacji...”. Lady Gaga od wielu lat zmaga się z depresją

Prawdę ujawniła matka artystki

Ksenia Krasko 31 stycznia 2020 17:55
Lady Gaga, 2020
Fot. Getty Images

Trudno uwierzyć, że Lady Gaga nie zawsze była tak pewna siebie, jak teraz. Artystka już kilka razy mówiła o swoich kompleksach i o tym, że w przeszłości trudno jej było budować poprawne relacje z innymi ludźmi. Matka gwiazdy pop potwierdziła, że jej córka nie kłamie, gdy mówi o problemach psychologicznych.

Czy Lady Gaga ma depresję?

Cynthia Germanotta wzięła udział w programie Through Mom's Eyes, który obejrzeć można na portalu YouTube. Kobieta przyznała, że jej córka, słynna Lady Gaga, z przykrością wspomina czasy, gdy była nastolatką. Już wtedy cierpiała z powodu depresji.

„Nie wiedziałam wiele, bo bała się lub wstydziła się takich rozmów. W szkole średniej miała wiele trudności z powodu swojej osobowości i wyjątkowości. Mówię o zastraszaniu, poniżaniu, izolacji. Potem zaczęła mieć depresję”.

„Mój mąż i ja, jako rodzice, staraliśmy się jej pomóc, ale nie wiedzieliśmy wszystkiego. Popełniłam błędy, ponieważ nie widziałam żadnych znaków ostrzegawczych”, wyznała kobieta.

„Gdy jej kariera się rozpoczęła, zaczęłyśmy podróżować po świecie. Wtedy zdałyśmy sobie sprawę, jak wiele nastolatków ma podobne doświadczenia”, powiedziała Germanotta, zauważając, że temat zdrowia psychicznego jest dla niej bardzo ważny.

W 2012 roku Cynthia i Lady Gaga wspólnie założyły organizację charytatywną Born This Way, aby wesprzeć młode osoby, które zmagają się z podobnymi problemami. 

Lady Gaga, Cynthia Germanotta
Fot. Getty Images

Lady Gaga, sesja Vanity Fair, Oscary 2019
Fot. Instagram @vanityfair

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.