Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo z dziećmi
Fot. Instagram/@cristiano
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo po raz drugi pokazał siostrę bliźniaczkę zmarłego syna! Wzruszający widok...

„Miłość na zawsze", napisał dumny ojciec

Damian Brillowski 1 maja 2022 09:52
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo z dziećmi
Fot. Instagram/@cristiano

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od kilku tygodni mierzą się z niewyobrażalną tragedią. Śmierć ich nowo narodzonego syna pogrążyła ich serca w ogromnym bólu i żalu. Cierpienie jest tak ogromne, że piłkarz dla rodziny zawiesił swoją karierę piłkarską. Nie wyobraża sobie bowiem zostawić dla sportu najbliższych w rozpaczy. Jedyną iskrą nadziei dla piłkarza i jego ukochanej jest ich druga pociecha, która przyszła na świat tego samego dnia, co brat bliźniak. Dumny ojciec po raz drugi pokazał wspólne zdjęcie z niedawno narodzoną córeczką. Malutka dziewczynka w czułym objęciu taty wyciska łzy. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez doświadczyli rodzinnej tragedii

Cristiano Ronaldo od wielu lat tworzy niezwykle udany związek z modelką Georginą Rodriguez. Do tej pory wychowywali razem czwórkę dzieci. W listopadzie 2017 roku, na świat przyszła ich pierwsza wspólna pociecha, córka Alana Martina. Kilka miesięcy wcześniej, w czerwcu, surogatka urodziła im bliźniaki, Mateo i Evę. Nie był to pierwszy raz, gdy piłkarz skorzystał z pomocy matki zastępczej. Już w 2010 roku na świat z pomocą surogatki przyszedł pierworodny syn sportowca - Cristiano Ronaldo Jr.

W zeszłym roku para poinformowała, że spodziewa się narodzin kolejnych bliźniąt. „Z radością zawiadamiamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości - nie możemy się doczekać, aż was poznamy”, pisali szczęśliwi rodzice w mediach społecznościowych. Na świat miały przyjść chłopczyk i dziewczynka. Termin porodu został zaplanowany na kwiecień 2022 roku. 

Niestety, rodzinę spotkała ogromna tragedia. Jedno z bliźniąt nie przeżyło porodu. Synek pary tuż po urodzeniu zmarł. Zdruzgotany ojciec poinformował o tym swoich fanów na Instagramie. „Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać”, napisał piłkarz.

Czytaj także: Dzięki rodzinie jest na szczycie. Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo? 

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, 2019
Fot. OSCAR DEL POZO/AFP/East News

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo pokazał nowo narodzoną córkę

Cristiano Ronaldo jakiś czas temu opublikował w swoich mediach społecznościowych pierwszą fotografię nowo narodzonej córki. Jest to siostra bliźniaczka zmarłego w trakcie porodu synka piłkarza. Na wspomnianym zdjęciu dumny ojciec trzyma noworodka w dłoniach. Towarzyszą mu pozostali członkowie rodziny, w tym ukochana Georgina Rodriguez. Trzeba przyznać, że mimo wielkiej tragedii jaka ich ostatnimi czasy spotkała, próbują zachować spokój i siłę.

„Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córeczka są wreszcie razem z nami. Dziękujemy wszystkim za wszystkie miłe słowa i gesty. Twoje wsparcie jest bardzo ważne i wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzysz naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie przywitaliśmy na tym świecie”, podpisał zdjęcie Cristiano Ronaldo. 

Czytaj także: Od Kopciuszka do milionerki. Kim jest Georgina Rodriguez, ukochana Cristiano Ronaldo?

Wczoraj Cristiano Ronaldo podzielił się kolejnym zdjęciem z malutką córeczką, którą trzyma czule w objęciach. Patrzy na nią z wdzięcznością i ojcowską miłością... Co doskonale sugeruje podpis pod zdjęciem. „Miłość na zawsze", napisał wzruszony piłkarz. Jest to dopiero drugi raz, kiedy widzimy jego najmłodszą pociechę. 

Zobacz najnowszą fotografię znanego piłkarza i jego córki.   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.