Zobacz pierwsze wspólne zdjęcia Marysi i Kabuli!

Weronika Kostyra 6 grudnia 2018 16:14

Latem Polskę odwiedziła adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej, Kabula. Dziennikarka poznała ją podczas nagrywania odcinka swojego programu w Tanzanii. Dziewczyna jest chora na bielactwo i w ojczyźnie padła ofiarą okrutnych przesądów i wierzeń. Gwiazda postanowiła adoptować Kabulę – finansować jej życie i edukację. W wakacje Kabula przyjechała do Polski. Zwiedzała Warszawę oraz polskie góry, a także poznała najbliższych swojej mamy. „Mówi do mnie mamo. To mnie niezwykle wzrusza”, zdradziła dziennikarka. W internecie właśnie pojawiły się wspólne zdjęcia, na których widzimy obie córki dziennikarki.

Jak córki Martyny Wojciechowskiej spędzały razem czas?

20-letnia Kabula zapewniała, że Polska bardzo jej się podoba. Spędziła tutaj dziesięć dni i była zachwycona przyjazną atmosferą i ludźmi, których spotykała na swojej drodze. Martynie Wojciechowskiej najbardziej zależało na tym, by Kabula spotkała się z jej biologiczną córką, Marysią! W jakiej atmosferze przebiegło ich spotkanie? Martyna Wojciechowska zdradziła wtedy, że między Marysią i Kabulą pojawiła się wyjątkowa nić porozumienia. Bardzo się polubiły. Razem jeździły na rolkach i plotkowały o matematyce. Kabula poznała także rodziców podróżniczki, którzy przygotowali dla niej prawdziwie rodzinny obiad. Dziennikarka zabrała również Kabulę w polskie góry.

„Marysia udostępniła jej nawet swój pokój na cały okres pobytu. Miło spędzałyśmy czas we trzy. Bardzo się wzruszyłam, kiedy zobaczyłam, jak moja córka bardzo się w to wszystko zaangażowała i jaka to ważna dla niej lekcja empatii. Jestem dumna, że wychowałam Marysię na wrażliwą i pełną miłości do ludzi i świata dziewczynkę”, wyznała dziennikarka w rozmowie z Super Expressem.

To, jak dokładnie przebiegała wizyta Kabuli w Polsce, będzie można obejrzeć w programie Kobieta na krańcu świata w najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godzinie 11. 

1/7
Martyna Wojciechowska, Kabula, Marysia, córki Martyny Wojciechowskiej
Copyright @Materiały prasowe/x-news
1/7

Martyna Wojciechowska z córkami

2/7
Martyna Wojciechowska, Kabula, Marysia, córki Martyny Wojciechowskiej
Copyright @Materiały prasowe/x-news
2/7

Martyna Wojciechowska z córkami, Marysią i Kabulą

3/7
Martyna Wojciechowska, Kabula, Marysia, córki Martyny Wojciechowskiej
Copyright @Materiały prasowe/x-news
3/7

Trzy pokolenia: Martyna Wojciechowska z mamą i swoimi córkami, Marysią i adoptowaną Kabulą

4/7
Kabula w Polsce
Copyright @Instagram
4/7

Martyna Wojciechowska i Kabula

5/7
Kabula, Martyna Wojciechowska
Copyright @Instagram/Martyna Wojciechowska
5/7

Martyna Wojciechowska i Kabula

6/7
Martyna Wojciechowska, dzieci Martyny Wojciechowskiej, Kabula
Copyright @Instagram @martyna.world
6/7

Martyna Wojciechowska i Kabula

7/7
Kabula w Polsce
Copyright @Instagram
7/7

Kabula, adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.