Z ŻYCIA GWIAZD

Jak córki Martyny Wojciechowskiej spędzały razem czas w Polsce?

Zobacz pierwsze wspólne zdjęcia Marysi i Kabuli!

Weronika Kostyra 6 grudnia 2018 16:14

Latem Polskę odwiedziła adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej, Kabula. Dziennikarka poznała ją podczas nagrywania odcinka swojego programu w Tanzanii. Dziewczyna jest chora na bielactwo i w ojczyźnie padła ofiarą okrutnych przesądów i wierzeń. Gwiazda postanowiła adoptować Kabulę – finansować jej życie i edukację. W wakacje Kabula przyjechała do Polski. Zwiedzała Warszawę oraz polskie góry, a także poznała najbliższych swojej mamy. „Mówi do mnie mamo. To mnie niezwykle wzrusza”, zdradziła dziennikarka. W internecie właśnie pojawiły się wspólne zdjęcia, na których widzimy obie córki dziennikarki.

Jak córki Martyny Wojciechowskiej spędzały razem czas?

20-letnia Kabula zapewniała, że Polska bardzo jej się podoba. Spędziła tutaj dziesięć dni i była zachwycona przyjazną atmosferą i ludźmi, których spotykała na swojej drodze. Martynie Wojciechowskiej najbardziej zależało na tym, by Kabula spotkała się z jej biologiczną córką, Marysią! W jakiej atmosferze przebiegło ich spotkanie? Martyna Wojciechowska zdradziła wtedy, że między Marysią i Kabulą pojawiła się wyjątkowa nić porozumienia. Bardzo się polubiły. Razem jeździły na rolkach i plotkowały o matematyce. Kabula poznała także rodziców podróżniczki, którzy przygotowali dla niej prawdziwie rodzinny obiad. Dziennikarka zabrała również Kabulę w polskie góry.

„Marysia udostępniła jej nawet swój pokój na cały okres pobytu. Miło spędzałyśmy czas we trzy. Bardzo się wzruszyłam, kiedy zobaczyłam, jak moja córka bardzo się w to wszystko zaangażowała i jaka to ważna dla niej lekcja empatii. Jestem dumna, że wychowałam Marysię na wrażliwą i pełną miłości do ludzi i świata dziewczynkę”, wyznała dziennikarka w rozmowie z Super Expressem.

To, jak dokładnie przebiegała wizyta Kabuli w Polsce, będzie można obejrzeć w programie Kobieta na krańcu świata w najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godzinie 11. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.