Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow
Z Życia gwiazd

Gwyneth Paltrow pozuje do zdjęcia z córką. Szesnastoletnia Apple to wierna kopia mamy!

Są niemal identyczne!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2020 07:45
Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow podzieliła się z fanami zdjęciem z córką. Na swoim Instagramie opublikowała fotografie, na której widzimy, jak obie razem spędzają czas, opalają się. Apple ma szesnaście lat i jest wierną kopią mamy! Musicie zobaczyć to zdjęcie.

Córka Gwyneth Paltrow - jak wygląda Apple?

Gwyneth Paltrow przez lata była związana z Chrisem Martinem. Owocem miłości pary jest dwójka dzieci - czternastoletni syn Moses i szesnastoletnia córka Apple. Co jakiś czas aktorka dzieli się w sieci zdjęciami ze swoimi pociechami, ale robi to niezwykle rzadko. Tym razem na swoim Instagramie Gwyneth Paltrow zamieściła fotografię z córką. 

Apple ma już szesnaście lat i do złudzenia przypomina mamę! Nie ma wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Świat modelingu z pewnością stoi dla niej otworem. Myślicie, że spróbuje swoich sił w wielkim świecie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.