Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow
Z Życia gwiazd

Gwyneth Paltrow pozuje do zdjęcia z córką. Szesnastoletnia Apple to wierna kopia mamy!

Są niemal identyczne!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2020 07:45
Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow podzieliła się z fanami zdjęciem z córką. Na swoim Instagramie opublikowała fotografie, na której widzimy, jak obie razem spędzają czas, opalają się. Apple ma szesnaście lat i jest wierną kopią mamy! Musicie zobaczyć to zdjęcie.

Córka Gwyneth Paltrow - jak wygląda Apple?

Gwyneth Paltrow przez lata była związana z Chrisem Martinem. Owocem miłości pary jest dwójka dzieci - czternastoletni syn Moses i szesnastoletnia córka Apple. Co jakiś czas aktorka dzieli się w sieci zdjęciami ze swoimi pociechami, ale robi to niezwykle rzadko. Tym razem na swoim Instagramie Gwyneth Paltrow zamieściła fotografię z córką. 

Apple ma już szesnaście lat i do złudzenia przypomina mamę! Nie ma wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Świat modelingu z pewnością stoi dla niej otworem. Myślicie, że spróbuje swoich sił w wielkim świecie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.