Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow
Z Życia gwiazd

Gwyneth Paltrow pozuje do zdjęcia z córką. Szesnastoletnia Apple to wierna kopia mamy!

Są niemal identyczne!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2020 07:45
Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow podzieliła się z fanami zdjęciem z córką. Na swoim Instagramie opublikowała fotografie, na której widzimy, jak obie razem spędzają czas, opalają się. Apple ma szesnaście lat i jest wierną kopią mamy! Musicie zobaczyć to zdjęcie.

Córka Gwyneth Paltrow - jak wygląda Apple?

Gwyneth Paltrow przez lata była związana z Chrisem Martinem. Owocem miłości pary jest dwójka dzieci - czternastoletni syn Moses i szesnastoletnia córka Apple. Co jakiś czas aktorka dzieli się w sieci zdjęciami ze swoimi pociechami, ale robi to niezwykle rzadko. Tym razem na swoim Instagramie Gwyneth Paltrow zamieściła fotografię z córką. 

Apple ma już szesnaście lat i do złudzenia przypomina mamę! Nie ma wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Świat modelingu z pewnością stoi dla niej otworem. Myślicie, że spróbuje swoich sił w wielkim świecie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.