Są piękne, ale cena… szokuje!

Gabriela Łaskowska 15 września 2018 12:02

Marka wnętrzarska założona przez Gwyneth Paltrow w 2008 roku, Goop, miała w swojej ofercie jedynie dodatki do domu: wazony, kubki, sztućce. Do niedawna. Ostatnio na rynku pojawiła się pierwsza, zaprojektowana przez aktorkę, kolekcja… mebli!

Paltrow, projektując ją wspólnie z marką CB2, chciała połączyć styl kalifornijski z klimatem pchlich targów. Jest dosyć oryginalnie, a jednocześnie elegancko i nowocześnie. W skład kolekcji wchodzi m.in. ulubiony mebel aktorki, czyli piękna różowa aksamitna sofa, drewniane stoliki o oryginalnej formie, a także nowoczesne krzesła i kanapy. Jeśli lubicie otaczać się unikatowymi meblami, postawcie na białą pufę, którą wyprodukowano jedynie w ilości 40 sztuk!

„Naszym priorytetem było nadanie tej kolekcji funkcjonalności i elegancji. Pogodnie jak Goop, CB2 ma nowoczesne podejście do tworzenia eklektycznych elementów, które idealnie dopełniają się w pomieszczeniach. Dzięki ich wsparciu zaprojektowaliśmy kolekcję, która (jak wierzymy) zaspokaja potrzeby współczesnych rodzin.” mówi Gwyneth Paltrow. „Rezultat: unikatowe meble i dekoracje, wykonanie z miłością i obsesyjną dbałością o jakość”, dodaje.

Jesteście ciekawi cen za meble? Za różową sofę trzeba zapłacić prawie 8000 złotych, za krzesło 2500 złotych, a lustro w złotej ramie kosztuje już niecałe 2000. Ceny są trochę powalające, ale cóż… za jakość trzeba płacić.

Znaleźliście już ulubiony mebel, który chcielibyście mieć we własnym domu?  

1/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
1/7

Na zdjęciu widać ulubioną, różową kanapę aktorki.

2/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
2/7

Leżanka może trochę kojarzyć się z wizytą u lekarza, ale ta wygląda naprawdę designersko!

3/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
3/7

Uwielbiamy te proste, minimalistyczne krzesła, które jednocześnie są tak wyjątkowe i nietypowe.

4/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
4/7

Złota lampa, bardzo elegancka i inna niż te, które widujemy na co dzień.

5/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
5/7

Drewniane stoliki, dzięki swojej nietypowej bryle, będą świetną dekoracją wnętrza.

6/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
6/7

Klasyczna kanapa z prostymi białymi stolikami wpasują się w każde wnętrze.

7/7
gwyneth paltrow meble
Copyright @CB2.COM
7/7

Gwyneth Paltrow razem z grupą osób, które pomogły stworzyć jej tą wyjątkową kolekcję mebli.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.