Anita Lipnicka i John Porter nago w sesji do VIVY!
Fot. Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera wyrosła na prawdziwą piękność!

Pola Porter ma już piętnaście lat!

Olga Figaszewska 15 lipca 2021 10:43
Anita Lipnicka i John Porter nago w sesji do VIVY!
Fot. Jacek Poremba

Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie. Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera wyrosła na prawdziwą piękność. Pola ma już piętnaście lat. Rodzice zdolnej nastolatki rzadko dzielą się jej fotografiami. Gdy jednak już to robią, fani za każdym razem są zachwyceni i nie mają wątpliwości, po kim nastolatka odziedziczyła urodę!

Do kogo podobna jest Pola Porter?

Przyjście Poli na świat w lutym 2006 roku było chwilą wyjątkową... „Chciałam ją urodzić w tamtym momencie, chciałam, żeby to było dziecko Johna, chciałam mieć z nim córkę i wiedziałam, że będzie nazywała się Pola Porter. Wszystko miałam ustalone. To było mi przeznaczone, tak miało być. Pisałam jej imię i nazwisko na karteczkach i rozlepiałam w całym domu. Potem poszłam na USG do doktora i okazało się, że to będzie córka. Powiedziałam tylko: „No, wiedziałam” (śmiech)”, wspominała Anita Lipnicka w wywiadzie dla VIVY! w 2015 roku.

Małżeństwo wokalistki i Johna Portera trwało 12 lat. Para doczekała się córki, Poli. Choć nie są już razem, oboje starają się poświęcać jej jak najwięcej czasu. Gdy muzyk podzielił się z internautami wspólną fotografią z córką, w komentarzach fani rozwodzili się nad urodą Poli.

,,Oryginalna uroda córki ❤️Wyrośnie na piękną kobietę i na pewno bardzo utalentowaną po rodzicach", ,,Córcia pomieszana, Oczy mamy, reszta z Taty.. ❤️ ", ,,Piękna dziewczyna", czytamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#messingaround❤️ #funtime #smilesonline #lovemydaughter❤️ #billieeilish #momisbehaving #meatfreearea #

Post udostępniony przez John Porter (@john_porter_artist)

CZYTAJ TEŻ: „Mark jest kochany, opiekuńczy i męski”. Anita Lipnicka w pierwszym wywiadzie z mężem!

Anita Lipnicka o córce, Poli

Anita Lipnicka stworzyła z córką wspaniałą relację. Kilka miesięcy temu zachwyciły internautów wspólnym zdjęciem z górskiego wypadu. Wokalistka poświęca się macierzyństwu i nigdy nie ukrywała, że to spełnienie jej marzeń. Co mówiła nam o tej roli w jednym z wywiadów VIVY!

Pięć lat temu w rozmowie z Beatą Nowicką wyznała, że będąc z Polą w ciąży miał wyobrażenie, że na świecie pojawi się jej mała kopia. ,,Wreszcie ktoś mnie pojmie na tym świecie i ja kogoś zrozumiem. Będziemy dogadywać się bez słów. Szybko okazało się, że ona śmieje się w zupełnie innych momentach niż ja i płacze kiedy indziej. A ja jej w ogóle nie pojmuję! Szybko zrozumiałam, że to nie żadna mini ja, tylko osobny człowiek”, wyznała gwiazda.

Jak opisywała kilka lat temu swoją córkę? Pola miała wówczas dziewięć lat. Wokalistka nie ukrywała, że mierzyła się  z pewnymi trudami macierzyństwa.

„Jest bardzo charakterna, ma dużo genów po tacie, ale też genów pochodzących z dawnych pokoleń. Stąd pewnie moje trudności z macierzyństwem. Nie ogarniałam tematu. Gdzie ten cud? Kiedy wreszcie instynkt matczyny natchnie mnie i podpowie co zrobić?  Bardzo długo nie wiedziałam, jak reagować i jak pomóc własnemu dziecku, które ciągle płakało i ja nie rozumiałam dlaczego. Dopiero teraz widzę wyraźnie cechy jej charakteru: siłę, upór, indywidualność i małą tolerancję na nieprzyjemne doznania, które ją spotykają. Jak była mała i nie umiała mówić,  a była zła reagowała w jedyny dostępny sobie sposób - płakała. Teraz nie płacze, tylko się awanturuje (śmiech). Ze mną, ze światem. Ale nie próbuję tego temperować. Pozwalam jej być sobą”, wyznała Anita Lipnicka.

Anita Lipnicka z malutką Polą

Anita Lipnicka z córką, Pola Porter
Fot. Piotr WYGODA/East News

Gwiazda w wychowaniu córki kieruje się zasadą wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Zauważyła, że im większe stawia zapory Poli, to spotyka się z tym większym oporem. Sama jako dziecko, nastolatka nie miała w domu żadnej dyscypliny, kar czy zakazów.

„Nie pamiętam takiej koncepcji, że czegoś nie wolno. I nie mam tego w naturze. Przyznaję się, że z ogromną trudnością przychodzi mi być zasadniczą i konsekwentną, w tym jestem beznadziejna jako mama. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to czymś pozytywnym”, wspominała Beacie Nowickiej Anita Lipnicka w wywiadzie dla VIVY!

Co robi córka Anity Lipnickiej i Johna Portera - Pola? Szkoła, nowe zdjęcia

Dziś Pola ma już 15 lat. Za nastolatką trudny czas, jakim były zeszłoroczne egzaminy ósmoklasisty.  „Piszcie, które licea w Warszawie polecacie? Mamy już listę szkół kandydatek, ale z uwagi na sytuację w kraju, dni otwarte w większości placówek zostały odwołane i nie udało nam się zobaczyć „na żywo” i poczuć klimatu żadnej z nich. Ratunku! Na pomoc! Brrrr....!”, stresowała się publicznie rok temu Anita Lipnicka.

Jesteśmy jednak pewni, że wyniki testów pozwoliły Poli dostać się do wymarzonej placówki. Od tamtego czasu piosenkarka podzieliła się tylko jednym nowym zdjęciem z córką. Zobaczcie, do kogo jest podobna. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.