Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo dostał wyjątkowy prezent na swoje urodziny!

Narzeczona sportowca naprawdę go zaskoczyła

Sabina Zięba 6 lutego 2020 13:15
Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News

Bez wątpienia Cristiano Ronaldo należy do grona najpopularniejszych i najbogatszych sportowców świata. Równolegle z owocną karierą piłkarza, udało mu się zrealizować marzenie o dużej szczęśliwej rodzinie i to w naprawdę młodym wieku. W środę 5 lutego obchodził zaledwie 35. urodziny. Jego narzeczona z tej okazji zaskoczyła go nieprzeciętnym prezentem. Jakim?

Prezent Georginy Rodriguez dla Cristiano Ronaldo

Znany piłkarz i Georgina Rodriguez tworzą szczęśliwy związek od 2016 roku. Poznali się w jednym z flagowych butików znanego domu mody. W wywiadzie z magazynem Sun of Sunday wspominała: „Po raz pierwszy spotkaliśmy się w sklepie Gucciego w Madrycie, gdzie pracowałam jako ekspedientka. Kilka dni później wpadliśmy na siebie ponownie na innym wydarzeniu zorganizowanym przez markę i porozmawialiśmy w spokojniejszej atmosferze, poza moim otoczeniem z pracy. Dla na obojga była to miłość od pierwszego wejrzenia”. Już rok później urodziła mu córkę, Alanę Martinę. Wspólnie wychowują także pozostałe dzieci piłkarza i wiadomo, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Na pewno jednak trapiła ją decyzja - co wręczyć na urodziny osobie, która ma wszystko?

Od lat wiadomo, że Cristiano Ronaldo jest miłośnikiem samochodów. Jego narzeczona postanowiła to wykorzystać i zdecydowała się kupić auto za około milion złotych. Model Mercedes Benz AMG G63 owinęła grubą czerwoną kokardą i wręczyła mu po wizycie w ekskluzywnej restauracji, w której byli na romantycznej kolacji.

Filmik ukazujący moment, w jakim piłkarz po raz pierwszy ujrzał swój wyjątkowy prezent już podbija sieć. Widać, że był naprawdę zaskoczony! Wiadomo, że otrzymał także nieszablonowy tort - z ciasta cukiernicy stworzyli napis CR7.

Myślicie, że był zadowolony?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.