Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo dostał wyjątkowy prezent na swoje urodziny!

Narzeczona sportowca naprawdę go zaskoczyła

Sabina Zięba 6 lutego 2020 13:15
Dlaczego Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Fot. East News

Bez wątpienia Cristiano Ronaldo należy do grona najpopularniejszych i najbogatszych sportowców świata. Równolegle z owocną karierą piłkarza, udało mu się zrealizować marzenie o dużej szczęśliwej rodzinie i to w naprawdę młodym wieku. W środę 5 lutego obchodził zaledwie 35. urodziny. Jego narzeczona z tej okazji zaskoczyła go nieprzeciętnym prezentem. Jakim?

Prezent Georginy Rodriguez dla Cristiano Ronaldo

Znany piłkarz i Georgina Rodriguez tworzą szczęśliwy związek od 2016 roku. Poznali się w jednym z flagowych butików znanego domu mody. W wywiadzie z magazynem Sun of Sunday wspominała: „Po raz pierwszy spotkaliśmy się w sklepie Gucciego w Madrycie, gdzie pracowałam jako ekspedientka. Kilka dni później wpadliśmy na siebie ponownie na innym wydarzeniu zorganizowanym przez markę i porozmawialiśmy w spokojniejszej atmosferze, poza moim otoczeniem z pracy. Dla na obojga była to miłość od pierwszego wejrzenia”. Już rok później urodziła mu córkę, Alanę Martinę. Wspólnie wychowują także pozostałe dzieci piłkarza i wiadomo, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Na pewno jednak trapiła ją decyzja - co wręczyć na urodziny osobie, która ma wszystko?

Od lat wiadomo, że Cristiano Ronaldo jest miłośnikiem samochodów. Jego narzeczona postanowiła to wykorzystać i zdecydowała się kupić auto za około milion złotych. Model Mercedes Benz AMG G63 owinęła grubą czerwoną kokardą i wręczyła mu po wizycie w ekskluzywnej restauracji, w której byli na romantycznej kolacji.

Filmik ukazujący moment, w jakim piłkarz po raz pierwszy ujrzał swój wyjątkowy prezent już podbija sieć. Widać, że był naprawdę zaskoczony! Wiadomo, że otrzymał także nieszablonowy tort - z ciasta cukiernicy stworzyli napis CR7.

Myślicie, że był zadowolony?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.