Izabela Janachowska metamorfoza
Fot. Instagram@izabelajanachowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Izabela Janachowska zdecydowała się na wspaniałą ciążową pamiątkę...

„Kolejny raz coś nowego, niepowtarzalnego”

Weronika Kostyra 14 kwietnia 2019 15:25
Izabela Janachowska metamorfoza
Fot. Instagram@izabelajanachowska

Izabela Janachowska lada dzień po raz pierwszy zostanie mamą! Prezenterka telewizyjna i prowadząca programy związane z tematyką ślubną niedawno ujawniła, że razem z mężem spodziewa się synka. Teraz wspólnie przeżywają ostatnie chwile ciąży i przygotowują się do nowej życiowej roli. Zdecydowali się na wyjątkową pamiątek z tego wyjątkowego okresu.

Ciążowa sesja zdjęciowa Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska długo czekała z ogłoszeniem ciąży. Jednak odkąd podzieliła się z fanami radosną nowiną, nie może się powstrzymać przed pokazywaniem swojego szczęścia. Właśnie opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe ciążowe zdjęcia. Ekspertka od ślubów i tancerka zdecydowała się na klimatyczną ciążową sesję zdjęciową, aby zapamiętać ten niezwykły dla kobiety czas. To już ostatnie chwile ciąży. Już za chwilę po raz pierwszy zostanie mamą!

Fanki są zachwycone zdjęciami i nie szczędzą komplementów. Izabela Janachowska promienieje na nich szczęściem i radosnym oczekiwaniem. „Magiczna każda chwila ze skarbem które jeszcze mieszka sercem Piękne zdjęcia 😍Dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania Pani Izabelo”, „Pięknie - kwitnąca przyszła mamusia”, „Wow pięknie, kolejny raz coś nowego, niepowtarzalnego”, czytamy w komentarzach.

Dołączamy się do komplementów i życzymy szczęśliwego rozwiązania! 

Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.