Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska, szczerze jak nigdy, o swoim małżeństwie z milionerem!

„Nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi wpływy na konto”

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2019 10:49
Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Są małżeństwem od pięciu lat, jednak Izabela Janachowska wciąż mierzy się z oskarżeniami, że wyszła za Krzysztofa Jabłońskiego, wpływowego biznesmena, jedynie dla pieniędzy. Po bezpardonowym ataku jednego z internautów prezenterka dobitnie wyjaśniła, co myśli o tego typu komentarzach...

Izabela Janachowska o małżeństwie z Krzysztofem Jabłońskim i pieniądzach

„Jesteś ze swoim mężem tylko dla kasy”, napisał pod jednym ze zdjęć anonimowy mężczyzna. To przelało czarę goryczy. Izabela Janachowska postanowiła obszernie i szczegółowo wyjaśnić, jak podchodzi do tego typu oskarżeń.

„Luuuudzie! No to obalam. Moi drodzy, wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Oczywiście, każdy z nas gdzieś tam walczy o te pieniądze, zarabia, pracuje, stara się, rozwija. Ale ja miałam pracę ZANIM poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie, nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi - nie wiem - wpływy na konto? Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie”, przekonuje w filmiku zamieszczonym w serwisie Youtube na kanale Wedding Dream - Izabela Janachowska, który powstał po tym, jak prezenterka poprosiła obserwujących ją w mediach społecznościowych by napisali, co o niej myślą.

Dodaje także, że w przypadku relacji z mężczyzną najważniejsze jest dla niej uczucie. 

„Najważniejsze jest dla mnie uczucie, które łączy mnie z konkretnym mężczyzną. Nie wyobrażam sobie, żeby pieniądze mogły zrekompensować brak uczucia. No nie ma takiej opcji. Za pieniądze możesz sobie kupić kilka fajnych prezentów. Kropka”, grzmi prezenterka.

Związek Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Pobrali się 28 czerwca 2014 w Iławie po kilku latach związku. Już wówczas część internautów twierdziła, że Izabela Janachowska zdecydowała się na ślub z powodu pozycji męża. Wszystko dlatego, że jest on starszy od małżonki o 27 lat. Kim jest Krzysztof Jabłoński? To przedsiębiorca i m.in. udziałowiec firmy Korona, czwartego pod względem wielkości producenta świec w Europie. W grudniu 2018 prezenterka i jej mąż poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Prawdopodobnie przyjdzie ono na świat już niebawem  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.