Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska zmaga się z poważnym wirusem! Czy problemy zdrowotne pokrzyżują plany tenisistki?

Damian Duda 15 czerwca 2017 14:30
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ten rok to wyjątkowy czas dla polskiej tenisistki. Agnieszka Radwańska wspólnie ze swoim narzeczonym, Dawidem Celtem, planują wziąć ślub. Na drodze do szczęścia stanęła im pewna przeszkoda. Gwiazda sportu zmaga się z poważnym wirusem! 

Zobacz też: Czy przyszedł czas na wielkie zmiany w życiu Agnieszki Radwańskiej? Znamy odpowiedź!

Agnieszka Radwańska — choroba

Przez ostatnie miesiące tenisistka przygotowywała się do pierwszego turnieju na trawie. Niestety, poważna kontuzja zmusiła ją do rezygnacji. W ostatnim wywiadzie, którego udzielił narzeczony Agnieszki Radwańskiej, powiedział, że Polka zmaga się z ciężkim wirusem. 


„Niestety po raz kolejny plany pokrzyżowało nam zdrowie. Agnieszka zmaga się z wirusem i to dosyć poważnym. Organizm Agnieszki się buntuje. Najważniejsze to nie doprowadzić do sytuacji, która wyeliminuje nas na bardzo długi czas’’, powiedział na antenie Polskiego Radia.

W rozmowie z dziennikarzem Celt przyznał, że ślub planują po Turnieju w Nowym Jorku, który zakończy się 10 września. Narzeczony Radwańskiej powiedział, że nie rozmawia z mediami na tematy prywatne, jednak dla VIVY! zrobili wyjątek! 

Agnieszka Radwańska w VIVIE!

W grudniu Agnieszka Radwańska i Dawid Celt byli bohaterami okładkowego wywiadu magazynu VIVA!. Zobaczcie, co powiedzieli Katarzynie Piątkowskiej.

Katarzyna Piątkowska: Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę?

Dawid Celt: Chciałem zaprosić Agnieszkę, ale trochę się obawiałem.

Katarzyna Piątkowska: Czego?

Dawid Celt: Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie.

A jednak się odważyłeś?

Dawid Celt: Próbowała się wprosić na kawę, a ja nie mogłem się zdecydować.

Agnieszka Radwańska: Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał... (śmiech).

Dawid Celt: Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć.

Przeczytaj też: Agnieszka Radwańska zdradza swoje plany na przyszłość. Czy zamierza zakończyć karierę?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.