O TYM JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel pierwszy raz opowiedziała tak wiele o swoim związku!

Rodzice idolki nastolatków są dość sceptyczni...

Rafał Kowalski 3 czerwca 2019 17:56

Oboje są młodzi, zdolni i ogromnie popularni. Roksana Węgiel i Daniel Yastremski, którzy od roku są parą, poznali się jeszcze przed Eurowizją Junior 2018, którą Polka ostatecznie wygrała. Jak dokładnie wyglądał ich pierwszy kontakt? I co na temat związku czternastolatki i piętnastolatka sądzą rodzice? Wokalistka i jej mama zdradziły to w najnowszym wywiadzie...

Kim jest chłopak Roksany Węgiel? 

Dwutygodnikowi Party udało się zapytać Roksanę Węgiel o to, jak poznała swojego chłopaka Daniela. „Skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy konkursu tak robili. Chcieliśmy się poznać, zanim zaczniemy konkurować ze sobą na Białorusi. I tak od słowa do słowa zorganizowaliśmy z Danielem w Internecie podwójną transmisję na żywo”, powiedziała nastolatka.

Jej bliscy przyznali, że Roksana i Daniel spotykają się głównie między koncertami, na które Daniel przyjeżdża aż z Białorusi. Idolka młodzieży nie zdecydowała się go jeszcze zaprosić do domu. Mama piosenkarki podchodzi do tej relacji dość sceptycznie… „Nie traktujemy Daniela jak przyszłego zięcia. To jest bardzo młodzieńcza miłość”, powiedziała w rozmowie z Party. Sama Roksana wie, że rodzice ją wspierają i bardzo im ufa. „Wiem, że mogę przyjść do nich z każdym pytaniem, ale na razie naprawdę nie ma takiej potrzeby”, wyznała wokalistka.

Wykonawczyni piosenki Lay Low dodała też w rozmowie z Party.pl, że dzięki znajomości z Danielem podszkoliła swoje umiejętności językowe. W końcu to nie po polsku para się ze sobą komunikuje. „Przede wszystkim mówimy po angielsku, ale w języku rosyjskim jest bardzo dużo podobnych słów do języka polskiego. Jakby on rozmawiał po rosyjsku, a ja po polsku, to byśmy się zrozumieli”, mówiła Węgiel.

Myślicie, że ta miłość ma przyszłość? Zobaczcie w galerii wspólne zdjęcia Roxie i Daniela. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.