Z ŻYCIA GWIAZD

Celine Dion: „Ja swoje życie zaczęłam po 50. roku życia. Czuję się szczęśliwa, czuję się piękna”

„Odkrywam się wciąż na nowo”

Gabriela Czernecka 19 lipca 2019 07:35

Celine Dion z dnia na dzień podbiła serca ludzi na całym świecie. Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiała jako mała dziewczynka, a dziś jest jedną z największych gwiazd muzyki na świecie. Wraz z popularnością musiała mierzyć się także z cieniami sławy. Wielokrotnie trudno było jej odnaleźć się w show-biznesie, zaznaczyć granicę prywatności. Ostatnie lata nie były dla niej szczególnie trudne. Artystka przez prawie rok opiekowała się chorym na raka mężem. Dla niego pozostawiła karierę - zrezygnowała z intratnego kontraktu i trasy koncertowej. Wszystko, byle tylko być przy nim. Mimo że jego stan był coraz poważniejszy, Céline Dion ogłosiła, że znowu będzie występować. Takie było jego życzenie. Niestety nie udało mu się pokonać choroby. René Angélil zmarł zaledwie dwa dni przed swoimi 74. urodzinami w styczniu 2016 roku. Teraz w wywiadzie dla Elle Celine Dion opowiada, jak obecnie wygląda jej życie.

Celine Dion o życiu po 50-tce

Mimo zakończenia swojej rezydentury w Las Vegas, Celine Dion nie zwalnia tempa. Niedawno rozpoczęła współpracę ze znaną firmą kosmetyczną, na co dzień zachwyca swoimi stylizacjami i wygląda na to, że znów jest szczęśliwa. Jak mówi w wywiadzie dla Elle, jej życie dopiero się zaczyna: „Mówienie wszystkim kobietom o własnej wartości i o tym, że są silne jest bardzo ważne. Nie możesz się ograniczać. Ja swoje życie zaczęłam po 50. roku życia. Czuję się szczęśliwa, czuję się piękna i myśle, że zrobiłam coś dobrego czując się właśnie tak jak teraz”.

Teraz Celine przede wszystkim stawia na siebie: „Nie twierdzę, że nie dbam o opinię innych osób, ale osiągnęłam taki moment w swoim życiu gdzie pozwalam tylko sobie na podejmowanie decyzji i wyborów dotyczących mnie. (…) Odkrywam się wciąż na nowo. Jestem kobietą, przyjmującą własne przeznaczenie, pełną energii i zakochaną w życiu. Nigdy nie jest za późno by zacząć. W wieku 51 lat mam wrażenie, że osiągam swój szczyt”, mówi dla Elle.

Dziś Celine uznawana jest za ikonę stylu. Moda stała się dla niej sposobem, na podkreślenie swojej osobowości: „Kocham modę. Według mnie moda to sztuka, to sposób na wyrażenie siebie. Kiedy coś zakładam, gram postać. Nie biorę siebie zbyt poważnie, tak jakbym pożyczała osobowość. Ale być uznawaną za ikonę stylu. Sama nie wiem. Po prostu robię coś najlepiej jak umiem, aby czuć się tak jak chciałabym się czuć. To jest w tym wszystkim najważniejsze”, mówi. I faktycznie, wygląda na to, że Celine w końcu odnalazła siebie i wreszcie jest szczęśliwa.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.