Kostek Yoriadis, 24.04.1999
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Były partner Kasi Kowalskiej ożenił się tuż przed sześćdziesiątką! Jego wybranką została była żona znanego aktora

Oboje mają za sobą trudne rozstania z partnerami...

Maria Elas 26 stycznia 2024 21:08
Kostek Yoriadis, 24.04.1999
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Ćwierć wieku po rozstaniu z Kasią Kowalską muzyk Kostek Yoriadis zdecydował się udzielić wywiadu, w którym opowiada o związku z wokalistką. W rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco” oskarża byłą partnerkę o kłamstwa i manipulację faktami. Sama gwiazda nie odniosła się jeszcze do zarzutów. Jak wyglądało życie producenta muzycznego po rozwodzie? Okazało się, że teraz u jego boku pojawiła się inna kobieta, która wcześniej była żoną znanego aktora! 

Kostek Yoriadis i Kasia Kowalska doczekali się córki. Ich związek nie przetrwał próby czasu

Ponad dwie dekady temu Kasia Kowalska i Kostek Yoriadis byli parą, którą zachwycały się media i fani muzyki. Razem doczekali się córki, Oli. Niestety ich szczęście nie trwało długo: między partnerami pojawił się konflikt, a wkrótce później zdecydowali się rozstać. Nie obyło się bez skandalu: piosenkarka skarżyła się na zachowanie byłego partnera i oskarżała go o nakłanianie do aborcji oraz brak zainteresowania dzieckiem. 

Teraz, po blisko ćwierć wieku od wydarzeń, muzyk zdecydował się opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. Swojej byłej partnerce zarzuca kłamstwa i manipulację i że to przez nią nie ma kontaktu ze swoją córką. Przez ostatnie lata starał się jednak ułożyć sobie życie na nowo. Mało kto wie, że szczęście znalazł u byłej żony jednego z popularnych aktorów.

Zobacz także: Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Kasia Kowalska i Kostek Yoriadis rozstali się w atmosferze skandalu

Kostek Yoriadis, Warszawa, 09.07.2011
Fot. Slawomir Olzacki / Forum
Kostek Yoriadis, Warszawa, 09.07.2011

Kostek Yoradis ożenił się z byłą żoną Bartosza Żukowskiego

Muzyk przez kilka lat spotykał się z niejaką Ewą Coll. Para stanęła na ślubnym kobiercu we wrześniu 2022 r. Co ciekawe, dla obojga nie był to pierwszy ślub. Ewa Coll wcześniej była żoną aktora Bartosza Żukowskiego, który telewidzom znany jest najlepiej z roli Waldusia Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Para chroni jednak swoją prywatność i unika pokazywania się publicznie. Na swoich kontach na Instagramie również nieczęsto chwalą się swoim związkiem, chociaż w przeszłości pochwalili się kilkoma zdjęciami. Wyglądają na bardzo zakochanych! 

Niestety i druga żona muzyka ma za sobą długą batalię w sądzie z byłym partnerem. Ich sprawa ciągnęła się aż sześć długich lat. Byli małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia nie tylko w kwestii majątkowej, ale także o prawa do opieki nad dzieckiem, córką Polą. Przeciągające się w czasie rozprawy odbiły niemałe piętno nie tylko na aktorze, ale także jego byłej partnerce. W końcu udało się im jednak zażegnać spór. Córką opiekują się po połowie i obydwoje na nowo układają sobie życie.  

Czytaj również: „Staram się stworzyć Filipowi bardziej przewidywalny dom, niż ja miałam". Patrycja Markowska całą miłość przelewa na swojego syna

Bartosz Żukowski z żoną, Ewa Coll, Ramówka Polsatu  28.08.2014
Fot. Ania Mioduszewska / Studio69

Bartosz Żukowski z żoną, Ewą Coll, Ramówka Polsatu, 28.08.2014

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Yoriadis (@ewayoriadis)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.