Katarzyna Tusk, Stanisław Cudny
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk zapozowała z mężem w mieście miłości. Blogerka opublikowała wyjątkowe zdjęcia

Para wybrała się na romantyczną wycieczkę do Paryża

Maria Elas 14 czerwca 2024 21:01
Katarzyna Tusk, Stanisław Cudny
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Katarzyna Tusk-Cudna jest zapaloną blogerką. Na jej mediach społecznościowych, a głównie na Instagramie, pojawia się wiele postów tygodniowo. Zazwyczaj dotyczą świata mody, urody czy przepisów na różne potrawy i ciasta. Córka polityka znacznie rzadziej dzieli się zaś życiem prywatnym: dba o to, by grubą linią oddzielać życie rodzinne od mediów. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pokazała zdjęcia ze swojej romantycznej wycieczki do Paryża, na którą wybrała się ze swoim mężem, Stanisławem Cudnym. 

Kasia Tusk-Cudna i Stanisław Cudny: historia związku

Kasia Tusk-Cudna i Stanisław Cudny są parą już od ponad piętnastu lat. W internecie na próżno jednak szukać informacji o ich życiu prywatnym, a nawet wspólnych zdjęć pary: ich rodzina bardzo ceni sobie prywatność. Mąż blogerki zdaje sobie sprawę, że jest ona osobą medialną. On zaś nie narzeka na życie w jej cieniu. 

Nie jest do końca wiadomo, jak wygląda historia ich związku: para nigdy nie opowiedziała o szczegółach. Najprawdopodobniej poznali się jeszcze w szkole, jednak miłość nie pojawiła się między nimi przez kilka kolejnych lat. Dopiero w 2008 r. potwierdziły się pierwsze plotki, że para naprawdę się spotyka. Na ślubnym kobiercu stanęli prawdopodobniej sześć lat później. Prawdopodobnie — ponieważ i tego, jak i wielu innych domysłów ani Kasia Tusk-Cudna, ani jej mąż nigdy nie potwierdzili. 

Para doczekała się dwójki dzieci: urodzoną w 2019 r. Liliannę oraz Marię, która przyszła na świat dwa lata później. Jak wyjawiła Kasia Tusk-Cudna, dzieci są prawdziwymi oczkami w ich głowie. Cały świat zdecydowali się podporządkować właśnie im. Właśnie dlatego zaczęło im brakować czasu na... samych siebie.

Sprawdź też: Są rzymskim małżeństwem. Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła od lat idą razem przez życie, doczekali się dwójki dzieci

„Od czasu pierwszego porodu (tj. pięć i pół roku) ani razu nie udało nam się z mężem spędzić we dwoje więcej niż 12 godzin dziennie, nie mówiąc już o weekendzie. Dzieci rozgrywają nas koncertowo, a my się dajemy” mówiła córka Donalda Tuska. 

Na szczęście teraz udało im się złapać oddech: para wybrała się na wycieczkę za granicę i podzieliła się kilkoma zdjęciami! Jedno z nich jest naprawdę romantyczne. 

Kasia Tusk, Stanisław Cudny, instagram
Fot. instagram.com/makelifeeasier_pl
Kasia Tusk, Instagram

Kasia Tusk, Stanisław Cudny, instastories
Fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk, Stanisław Cudny, instastories

Kasia Tusk zapozowała u boku męża na romantycznej wycieczce do Paryża

Na szczęście teraz Kasi Tusk-Cudnej udało się znaleźć chwilę wytchnienia z dala od zgiełku codzienności. Wraz z mężem, Stanisławem Cudnym, wybrali się bowiem na romantyczną wycieczkę do serca Francji. Na udostępnionych przez blogerkę relacjach możemy zauważyć, że para zachwycała się architekturą miasta, a także wystawami oraz obrazami w różnych muzeach. Nie zabrakło także czasu na chwilę odpoczynku w jednej z restauracji. 

„Za moimi plecami stoi wieża dworca kolejowego Gare de Lyon (no i mój mąż, którego zdradzają stopy). Mieliśmy zjeść kolację w słynnej Le Train Bleu, ale skończyliśmy naprzeciwko w The European. I dobrze się stało!” czytamy podpis zdjęć.

Zobacz także: To już potwierdzone. Mama Macieja Musiała jest już po ślubie, opublikowała wymowne zdjęcia

Oprócz zdjęć z miejsc turystycznych Kasia Tusk-Cudna udostępniła także kilka zdjęć z mężem. Na jednym z nich możemy podpatrzeć naprawdę romantyczną fotografię, na której para przytula się na środku ulicy w mieście zakochanych. Wygląda na to, że mimo upływu lat ich miłość wciąż rozkwita!  

Kasia Tusk, Stanisław Cudny, instagram
Fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk-Cudna, Stanisław Cudny, Instasgram

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. East News

Kasia Tusk, Stanisław Cudny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.