O TYM SIĘ MÓWI

„To spełnienie marzenia o doskonałym partnerstwie”. 82-letni Stanisław Brejdygant jest zakochany!

Co ojciec Krzysztofa Zalewskiego mówi o ukochanej?

Weronika Kostyra 11 października 2018 12:05
Stanisław Brejdygant
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Miłość nie zna wieku! Stanisław Brejdygant, 82-letni aktor znany z ról w serialu Klan i głośnym filmie Kler od kilku lat jest w szczęśliwym związku z partnerką chińskiego pochodzenia. Jego ukochana ma na imię Rita, ma korzenie rosyjskie, a urodziła się i wychowała w Mongolii. W Polsce mieszka od pewnego czasu i zajmuje się akupunkturą. Para poznała się w Łodzi.

Kim jest wybranka Stanisława Brejdyganta?

Stanisław Brejdygant prywatnie jest ojcem wokalisty, Krzysztofa Zalewskiego. Jego drugi syn, Igor Brejdygant jest scenarzystą. Przed związkiem z Ritą, był trzykrotnie żonaty.

Jak poznał swoją wybrankę? „(Poznałem ją) w Łodzi. Rita jest rzeczywiście po części Azjatką, Chinką, ale korzenie ma także rosyjskie. A urodziła się, wychowała i kształciła w Mongolii. Jest lekarzem. Wydaje mi się, że wspaniałym, mistrzynią w dziedzinie akupunktury. Kiedy poznaliśmy się ponad trzy lata temu, ona już mieszkała i pracowała w Polsce od dłuższego czasu”, zdradził w 2016 roku w rozmowie z Teresą Gałczyńską.

Aktor podkreśla, że narodowość jego partnerki nie stanowi problemu. Parze udało się zbudować dojrzały i satysfakcjonujący związek: „Związek z Ritą, to spełnienie marzenia o doskonałym partnerstwie. Bo też ja, na szczęście, nigdy nie czułem potrzeby dominacji, ani śladu we mnie macho. Poza urodą nie znajduję w mojej żonie cech azjatyckich, jeśli, to rosyjskie, tak mi bliskie – głęboką uczuciowość”, powiedział.

Wybranka Stanisława Brejdyganta ma dorosłego syna o imieniu Miagmar. Aktor został jego ojczymem. „Jest bardzo przystojny. Pięknie wyglądają z Agnieszką, jego dziewczyną. Ona krucha, drobna, jasna i on wysoki, ciemny. Ten chłopiec stał się doprawdy moim trzecim synem. Mam nadzieję, że spełni się w życiu jak jego dwaj starsi bracia, bo ci się rzeczywiście spełnili”, opowiadał o nim. 

Stanisław Brejdygant
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Krzysztof Zalewski
Fot. Krzysztof Zalewski/Facebook

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!