Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Była dziewczyna księcia Harry’ego zaprosiła go na swój ślub. Czy przyjdzie razem z Meghan?

Księżna nie jest zachwycona tym pomysłem...

Weronika Kostyra 28 sierpnia 2019 10:49
Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Zanim książę Harry został mężem Meghan Markle i ojcem małego Archiego, spotykał się w wieloma kobietami. Ze swoją byłą dziewczyną Cressidą Bonas rozstał się w 2014 roku i od tamtej pory utrzymuje z nią przyjacielskie stosunki. Najlepiej świadczy o tym fakt, że zaprosił ją na własny ślub. Teraz Cressida postanowiła się odwdzięczyć. Czy książę zjawi się na ceremonii razem z żoną?

Była dziewczyna księcia Harry’ego zaprosiła go na swój ślub

Cressida Bonas ma arystokratyczne pochodzenie. Książę poznał ją dzięki swojej kuzynce, księżniczce Eugenii.  Zakochani spotykali się przez dwa lata między 2012 a 2014 rokiem. Niestety Cressida miała także na koncie kilka małych skandali. Światło dzienne ujrzały między innymi jej zdjęcia na których wyraźnie nietrzeźwa trzyma kieliszek, a na głowie ma różową perukę. Obecnie Cressida zajmuje się aktorstwem i modelingiem.

Tak jak książę Harry Cressida odnalazła szczęście po rozstaniu. Niedawno zaręczyła się i planuje ślub w nowym ukochanym, który również ma na imię Harry. Naturalną decyzją było zaproszenie księcia Harry’ego, ponieważ para rozstała się w przyjaźni i od lat utrzymuje dobre stosunki. „Zaproszenia jeszcze nie zostały rozesłane, ale Harry i Meghan będą zaproszeni. Harry i Cressie dobrze się znają i lubią, Meghan musi ją poznać. Wszyscy spodziewają się, że Harry i Meghan przyjdą na uroczystość”, podaje Fox News.

Nie wiadomo jeszcze, czy ze względu na swoją pozycję para książęca przyjmie zaproszenie. Pojawiają się także plotki, że księżna Meghan nie czuje się komfortowo z myślą, że jej mąż wybiera się na ślub byłej dziewczyny. Sam Harry nie widzi w tym jednak nic złego, szczególnie że ponad rok temu sam zdobył się na podobny gest i zaprosił Cressidę na wielki królewski ślub, który podziwiał cały świat. Jak przekonuje Adam Helliker, ekspert ds. rodziny królewskiej Harry przyjdzie na ślub, mimo niechęci żony. „Harry zdecydowanie pójdzie, ponieważ pozostaje z Cressidą w bardzo przyjacielskich stosunkach. Ona nigdy nie wypowiedziała publicznie ani jednego słowa na temat swojego związku z księciem. Harry przyjaźni się też blisko z jej matką”, powiedział. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We getting married 😁🥰

Post udostępniony przez Harry Wentworth-Stanley (@harrywent)

Dziewczyny księcia Harry'ego
Fot. East News

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?