Z ŻYCIA GWIAZD

Wiedzieliście, że Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka? Dziś nie są do siebie w ogóle podobni!

Internautki zachwycają się urodą 18-latka...

Rafał Kowalski 11 kwietnia 2019 21:01

Choć braci Zdrójkowskich widzowie poznali już dziesięć lat temu w Rodzinie zastępczej, to niewiele osób pamięta dziś, że Adam Zdrójkowski jest jednym z bliźniaków. Wszystko dlatego, że jego brat Kuba od kilku lat nie pokazuje się w mediach, serialach i filmach. Jak dziś wygląda mniej znany z nastolatków? Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie Adamie jest rozwiązanie zagadki!

Kuba Zdrójkowski, brat Adama – co dziś robi? Zdjęcia

Bliźniacy rozpoczęli być rozpoznawalni po udziale w Rodzinie zastępczej. Dzięki ich szerokim uśmiechom i bujnym kręconym włosom nie dało się ich z nikim pomylić. Chwilę później Adam trafił do Rodzinki.pl i stał się jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Udziały w licznych telewizyjnych show czy serialu W rytmie serca tylko ugruntowały jego mocną pozycję w katalogu polskich gwiazdorów-nastolatków.

A brat Jakub? Osiemnastolatka częściej, niż zobaczyć na ekranie, mogliśmy usłyszeć za sprawą dubbingu kinowego. Brat Adama Zdrójkowskiego wielokrotnie podkładał głos postaciom bajkowym. Największą sympatię widzów wzbudził Hiro z animacji Wielka Szóstka. Ten projekt był jednak ostatnim medialnym, w którym wystąpił Kuba. A było to 5 lat temu… Od tego czasu nastolatek więcej czasu poświęcił swoim pasjom, szkole i przyjaciołom. Swoje prywatne zdjęcia brat Adama regularnie publikuje na Instagramie.

Mówiło się nawet, że Kuba Zdrójkowski zazdrości bratu tego, że jego kariera przybrała dużych rozmiarów. Sam Adam komentował te doniesienia z dystansem… „Zupełnie nie wiem, co siedzi w jego głowie. Nie wiem też, dlaczego nie gra. Może stracił motywację, żeby to robić, może go to już nie rajcuje. Na razie nigdzie go nie widzę”, opowiadał aktor dziennikowi Faktu.

Nie wiadomo, czy niedługo zobaczymy gdzieś Kubę np. w roli aktora, ale… wiele jego wielbicielek twierdzi, że 18-latek powinien zająć się profesjonalnie modelingiem! Część z internautek uważa także, że Jakub bardziej, niż do swojego bliźniaka, podobny jest obecnie do… Macieja Musiała. Musimy przyznać, że coś w tym jest…

Macie podobne zdanie? Zobaczcie naszą galerię, w której prezentujemy nie tylko najnowsze, ale i archiwalne zdjęcia bliźniaków. Ich zmiana wizerunku jest niepodważalna! Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze niedawno mieli po 8 lat… ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.