Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper stracił znajomych przez swój egoizm?!

Aktor zmienił się po relacji z Lady Gagą

Sabina Zięba 24 marca 2020 08:45
Fot. East News

W zeszłym roku bez wątpienia Bradley Cooper był w centrum zainteresowania mediów na całym świecie. Wszystko za sprawą wyreżyserowanego przez niego Oscarowego filmu Narodziny gwiazdy, w którym zagrał główną rolę, a także wielu komplikacji w życiu prywatnym. Podobno właśnie przez perturbacje w sprawach uczuciowych, aktor stracił teraz większość przyjaciół. Co się stało?

Bradley Cooper traci znajomych przez Lady Gagę

Wraz z niebywałym sukcesem w życiu zawodowym Bradleya Coopera, przyszedł kryzys w życiu osobistym. Gdy produkcja aktora zdobywała nagrody filmowe na całym świecie, ten zmagał się z rozstaniem ze swoją wieloletnią partnerką, Iriną Shayk, szczegółami podziału majątku, a także opieki nad ich 3-letnią córką, Leą De Seine. Równocześnie podobno miał romans z Lady Gagą, który również zakończył się zerwaniem. To jednak nie koniec jego kłopotów, ponieważ media donoszą, że stracił także innych najbliższych.

Już w marcu zeszłego roku magazyn Star informował, że Cooper stracił znajomych z powodu zbytniego pochłonięcia samym sobą po spektakularnym sukcesie jego produkcji. Wówczas tabloid twierdził, iż niektórzy ze sławnych przyjaciół Bradleya, w tym Jennifer Garner i Christian Bale, „odwrócili się od niego”. Informator gazety zdradził: „Wielu jego długoletnich przyjaciół zniknęło, choć liczył, że będą o wiele głośniej mówić o filmie”, a także dodał, że ci kumple „mają dość ich powierzchownego przyjaciela”. Podobno z tego samego powodu aktora zostawiła Lady Gaga - nie podobała jej się zmiana charakteru Coopera, a także jego zarozumiałość. Jaka jest prawda?

Serwis Gossip Cop ucina te plotki, podając, że artysta ma nadal dobre relacje z Dave'em Chappelle, a także swoją byłą partnerką, Iriną. Poza tym, podczas tegorocznej gali National Board of Review, gdy Bradley wręczał nagrodę Bradowi Pittowi, ten publicznie okazał mu wdzięczność i ze sceny powiedział: „Stałem się trzeźwy z powodu tego faceta. Kocham cię i dziękuję”, wiadomo więc, że mają bardzo dobre relacje. 

Skąd w takim razie owe doniesienia? Gossip Cop twierdzi, że wszystkiemu winna jest przeprowadzka aktora z zachodniego na wschodnie wybrzeże USA. Media doszukują się w tym konfliktu z najbliższymi, a Bradley Cooper zrobił to, by być bliżej swojej córki. Stawia już bowiem na dobre wychowanie dziecka, a nie życie towarzyskie.  

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Bradley Cooper z córką, Leą De Seine

Bradley Cooper, córka, Lea De Seine, 08.10.2019
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.