Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper stracił znajomych przez swój egoizm?!

Aktor zmienił się po relacji z Lady Gagą

Sabina Zięba 24 marca 2020 08:45
Fot. East News

W zeszłym roku bez wątpienia Bradley Cooper był w centrum zainteresowania mediów na całym świecie. Wszystko za sprawą wyreżyserowanego przez niego Oscarowego filmu Narodziny gwiazdy, w którym zagrał główną rolę, a także wielu komplikacji w życiu prywatnym. Podobno właśnie przez perturbacje w sprawach uczuciowych, aktor stracił teraz większość przyjaciół. Co się stało?

Bradley Cooper traci znajomych przez Lady Gagę

Wraz z niebywałym sukcesem w życiu zawodowym Bradleya Coopera, przyszedł kryzys w życiu osobistym. Gdy produkcja aktora zdobywała nagrody filmowe na całym świecie, ten zmagał się z rozstaniem ze swoją wieloletnią partnerką, Iriną Shayk, szczegółami podziału majątku, a także opieki nad ich 3-letnią córką, Leą De Seine. Równocześnie podobno miał romans z Lady Gagą, który również zakończył się zerwaniem. To jednak nie koniec jego kłopotów, ponieważ media donoszą, że stracił także innych najbliższych.

Już w marcu zeszłego roku magazyn Star informował, że Cooper stracił znajomych z powodu zbytniego pochłonięcia samym sobą po spektakularnym sukcesie jego produkcji. Wówczas tabloid twierdził, iż niektórzy ze sławnych przyjaciół Bradleya, w tym Jennifer Garner i Christian Bale, „odwrócili się od niego”. Informator gazety zdradził: „Wielu jego długoletnich przyjaciół zniknęło, choć liczył, że będą o wiele głośniej mówić o filmie”, a także dodał, że ci kumple „mają dość ich powierzchownego przyjaciela”. Podobno z tego samego powodu aktora zostawiła Lady Gaga - nie podobała jej się zmiana charakteru Coopera, a także jego zarozumiałość. Jaka jest prawda?

Serwis Gossip Cop ucina te plotki, podając, że artysta ma nadal dobre relacje z Dave'em Chappelle, a także swoją byłą partnerką, Iriną. Poza tym, podczas tegorocznej gali National Board of Review, gdy Bradley wręczał nagrodę Bradowi Pittowi, ten publicznie okazał mu wdzięczność i ze sceny powiedział: „Stałem się trzeźwy z powodu tego faceta. Kocham cię i dziękuję”, wiadomo więc, że mają bardzo dobre relacje. 

Skąd w takim razie owe doniesienia? Gossip Cop twierdzi, że wszystkiemu winna jest przeprowadzka aktora z zachodniego na wschodnie wybrzeże USA. Media doszukują się w tym konfliktu z najbliższymi, a Bradley Cooper zrobił to, by być bliżej swojej córki. Stawia już bowiem na dobre wychowanie dziecka, a nie życie towarzyskie.  

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Bradley Cooper z córką, Leą De Seine

Bradley Cooper, córka, Lea De Seine, 08.10.2019
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.