„Osiągnęliśmy pełnię szczęścia”

Olga Figaszewska 26 października 2018 15:55

Gwiazdy wiedzą, jak walczyć z jesienną chandrą. Borys Szyc i Justyna Nagłowska właśnie wyjechali w daleką podróż! W sieci podzielili się z fanami niesamowitymi kadrami z wyprawy. A fotografie opatrzyli niezwykle romantycznym wyznaniem! Dokąd wyjechali?

Romantyczna podróż Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Są razem od ponad pięciu lat i mają nadzieję, że tak pozostanie na zawsze. Zbudowali prawdziwy związek na prawdzie i zaufaniu. W krótkim czasie przeszli bardzo dużo i diametralnie odmienili swoje życie. Doskonale wiedzą, że mogą liczyć na siebie w każdej nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. W mediach wciąż pojawiają się spekulacje o ich ślubie. Sami zainteresowani nie chcą się spieszyć, mimo że planują wspólną przyszłość.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc spędzają obecnie cudowne chwile na Sri Lance! Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Uśmiechnięci, wypoczęci pozują w romantycznym uścisku na tle zapierającego dech w piersiach krajobrazu. Czego chcieć więcej? Im niczego nie potrzeba. Mają siebie!

„Jak dobrze z Nią podróżować... wygłupiać się, gadać, milczeć, grać w kości, obiecywać ze już więcej słodkiego nie, masować się i śmiać. Zmoknąć w deszczu, złapać tęcze, odwiedzać kolejne kraje, uciekać przed głośnymi Chińczykami, jeść makaron w przydrożnej knajpie, dotrzeć nad jezioro i paść zmęczonym do łóżka. Po prostu fajnie z Nią być. ❤️Ps. Nawet Lankijczycy z tyłu się cieszą z tego powodu…”, napisał Borys Szyc pod fotografią z ukochaną.

Z kolei Justyna wtórowała aktorowi zaznaczając, że w końcu znalazła szczęście u boku właściwego mężczyzny.

„Podróżuję z nim przez życie ponad 5 lat. Kiedyś pewna astrolożka powiedziała mi, że odnajdę szczęście przy mężczyźnie, który będzie kochał podróże tak jak ja. Odnaleźliśmy się i chłoniemy świat razem. Podróżować z człowiekiem, którego się szczerze kocha i któremu się ufa, jest najpiękniej na świecie. Dziś dzięki niemu wdrapałam się w deszczu po stromych kamienno-metalowych schodach z V stulecia n.e. na szczyt 200 metrowej skały, żeby zobaczyć ruiny twierdzy. Kiedy powiedział, że wchodzimy pomimo silnego wiatru, deszczu i grzmotów nadchodzącej burzy, pomyślałam, że mnie podpuszcza i żartuje ale nawet nie mrugnął...

Wdrapałam się za nim na samą górę, a tam czekała na nas najpiękniejsza tęcza jaką widziałam w życiu! Stałam tam, przemoczona od deszczu, z zaparowanymi okularami i piszczałam z zachwytu jak dziecko. Kiedy podróżujesz z człowiekiem, któremu ufasz masz szansę zobaczyć i poczuć dwa razy więcej. Raz on mnie pociągnie za rękę, innym razem ja pociągnę jego i razem zobaczymy wszystko. Jestem szczęściarą i dziś to celebruję i wysyłam wdzięczność do księżyca, który dziś osiągnął pełnię. A my razem z nim osiągnęliśmy pełnię szczęścia”.

Fani nie mogą wyjść z zachwytu i nie kryją wzruszenia romantycznym wpisem Justyny Nagłowskiej. „Pasujecie do Siebie pod każdym względem, rozumiecie się bez słów i tak trzymać, pielęgnujcie tę miłość 😍💗😍 Pozdrawiam serdecznie 😊”, „idealna para :-) Milego odpoczynku!”, „Kiedy oglądam Wasze zdjęcia to zazdroszczę, że się macie... Panie Borysie życzę takiej samej miłości - jak dziś - na wszystkie dni😊”, czytamy!

Zobaczcie, jak spędzają tą romantyczną podróż! Będziecie zachwyceni! 

1/6
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
1/6

2/6
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
2/6

3/6
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@borys.szyc
3/6

4/6
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
4/6

5/6
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
5/6

6/6
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@jus_naglowska
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.