Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
O TYM JEST GŁOŚNO

Blanka Lipińska krytykuje stylizacje Roksany Węgiel?! Nastolatka ubiera się zbyt wyzywająco?

„Nawet różowy lateks ma mocno erotyczne skojarzenia”

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2019 08:45
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Roksana Węgiel wielokrotnie znajdowała się w ogniu krytyki. Wszystko przez stylizacje. Internauci prawie za każdym razem zarzucają jej, że wybiera ubrania nieadekwatne do jej wieku. Teraz na temat stylu wschodzącej gwiazdy polskiej sceny muzycznej wypowiedziała się Blanka Lipińska. Pisarka w najnowszym wywiadzie zwróciła uwagę na niektóre z jej odważnych, a wręcz wyzywających kreacji. Co powiedziała?

Blanka Lipińska o stylu Roksany Węgiel

Blanka Lipińska słynie ze swojej bezpośredniości i kontrowersyjnych wypowiedzi. Autorka powieści erotycznych nie przebiera w słowach.  Tak było i tym razem. W jednym z wywiadów pisarska skomentowała stylizacje Roksany Węgiel. Jej zdaniem młoda gwiazda nie ubiera się odpowiednio do swojego wieku, stawia na zbyt odważne materiały i fasony.

„Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia ”, zdradziła Faktowi.

Należy zwrócić uwagę na to, że styl Roksany Węgiel łączy się z jej wizerunkiem scenicznym i ma spełniać funkcję kreacji artystycznej. Mówi się, że młoda wokalistka ma szansę na karierę niczym Vanessa Paradis, Justin Bieber czy Selena Gomez. Dla wielu nastolatków jest wzorem do naśladowania. „Jestem uparta i staram się dążyć do celu, ale nie za wszelką cenę. Nie przejmuję się ludźmi, którzy mnie powstrzymują, bo idę po swoje”, zwierzyła się w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla VIVY!.

piknik marki Apart, 2019, Roksana Węgiel
Fot. AKPA

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.