Jak wyglądają jego córki?

Sabina Zięba 19 czerwca 2019 08:00

Bez wątpienia Barack Obama był jednym z najbardziej lubianych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Polityk nawet po zakończonej kadencji cieszy się wielką popularnością, a życie jego i jego rodziny śledzone jest przez media na całym świecie. Teraz wiadomo, że wspólnie wybrali się na wakacje na południe Francji.

Paparazzi przyłapali Baracka, jego żonę Michelle oraz córki, 18-letnią Sashę i 20-letnią Malię, podczas zwiedzania twierdzy zwanej Pałacem Papieży (siedziby Kościoła katolickiego w XIV wieku) oraz kolacji w restauracji La Mirande w Avignon, która została wyróżniona gwiazdką Michelin. Wiadomo, że przylecieli do Prowansji prywatnym samolotem już w piątek, 14 czerwca. W kolejnych dniach przebywali również m. in. w pięknej winnicy w Châteauneuf-du-Pape czy na targu L'Isle-sur-la-Sorgue.

Ponadto Michelle, jak i jej córki, prezentują we Francji ciekawe stylizacje. Widać, że interesują się modą i śledzą najnowsze trendy. Jak wyglądają? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach
Copyright @ONS
1/4

Natasha Obama i Malia Obama

2/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach
Copyright @ONS
2/4

Barack Obama

3/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach
Copyright @ONS
3/4

4/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach, Malia Obama
Copyright @ONS
4/4

Malia Obama

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.