Jak wyglądają jego córki?

Sabina Zięba 19 czerwca 2019 08:00

Bez wątpienia Barack Obama był jednym z najbardziej lubianych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Polityk nawet po zakończonej kadencji cieszy się wielką popularnością, a życie jego i jego rodziny śledzone jest przez media na całym świecie. Teraz wiadomo, że wspólnie wybrali się na wakacje na południe Francji.

Paparazzi przyłapali Baracka, jego żonę Michelle oraz córki, 18-letnią Sashę i 20-letnią Malię, podczas zwiedzania twierdzy zwanej Pałacem Papieży (siedziby Kościoła katolickiego w XIV wieku) oraz kolacji w restauracji La Mirande w Avignon, która została wyróżniona gwiazdką Michelin. Wiadomo, że przylecieli do Prowansji prywatnym samolotem już w piątek, 14 czerwca. W kolejnych dniach przebywali również m. in. w pięknej winnicy w Châteauneuf-du-Pape czy na targu L'Isle-sur-la-Sorgue.

Ponadto Michelle, jak i jej córki, prezentują we Francji ciekawe stylizacje. Widać, że interesują się modą i śledzą najnowsze trendy. Jak wyglądają? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach
Copyright @ONS
1/4

Natasha Obama i Malia Obama

2/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach
Copyright @ONS
2/4

Barack Obama

3/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach
Copyright @ONS
3/4

4/4
Barack Obama z rodziną na wakacjach, Malia Obama
Copyright @ONS
4/4

Malia Obama

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.