Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Pazura świętowała baby shower! Czy zdradziła przy okazji płeć dziecka?

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 13 maja 2018 17:40
Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Edyta Pazura już niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Kilka miesięcy temu razem z Cezarym Pazurą ogłosili, że znów zostaną rodzicami. Zgodnie z nową tradycją dumna mama urządziła przyjęcie baby shower, na którym razem z przyjaciółkami świętowała niedalekie przyjście dziecka na świat. Czy przy okazji niechcący zdradziła jego płeć?

Trzecie dziecko Cezarego Pazury: chłopiec czy dziewczynka?

Edyta i Cezary Pazurowie są już rodzicami ośmioletniej Amelii i pięcioletniego Antoniego. Nie mogą doczekać się aż trzecie dziecko przyjdzie na świat. Zgodnie ze zwyczajem dekoracje podczas baby shower dopasowuje się do płci dziecka. Na przyjęciu Edyty Pazury większość ozdób była niebieska, co może wskazywać na to, że… urodzi się chłopiec. Na okolicznościowym torcie widzimy jednak dwa dekoracyjne wózeczki dla dzieci – różowy i niebieski. Rodzice pozostawili więc kwestię otwartą. W komentarzach na Instagramie pojawiły się przypuszczenia, że to znaczy przyjście na świat bliźniaków. Jaka jest prawda? Dowiemy się już niedługo!

Edyta Pazura, baby shower
Fot. Instagram @ed_pazura

Edyta Pazura, baby shower
Fot. Instagram @ed_pazura

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.