Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Pazura świętowała baby shower! Czy zdradziła przy okazji płeć dziecka?

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 13 maja 2018 17:40
Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Edyta Pazura już niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Kilka miesięcy temu razem z Cezarym Pazurą ogłosili, że znów zostaną rodzicami. Zgodnie z nową tradycją dumna mama urządziła przyjęcie baby shower, na którym razem z przyjaciółkami świętowała niedalekie przyjście dziecka na świat. Czy przy okazji niechcący zdradziła jego płeć?

Trzecie dziecko Cezarego Pazury: chłopiec czy dziewczynka?

Edyta i Cezary Pazurowie są już rodzicami ośmioletniej Amelii i pięcioletniego Antoniego. Nie mogą doczekać się aż trzecie dziecko przyjdzie na świat. Zgodnie ze zwyczajem dekoracje podczas baby shower dopasowuje się do płci dziecka. Na przyjęciu Edyty Pazury większość ozdób była niebieska, co może wskazywać na to, że… urodzi się chłopiec. Na okolicznościowym torcie widzimy jednak dwa dekoracyjne wózeczki dla dzieci – różowy i niebieski. Rodzice pozostawili więc kwestię otwartą. W komentarzach na Instagramie pojawiły się przypuszczenia, że to znaczy przyjście na świat bliźniaków. Jaka jest prawda? Dowiemy się już niedługo!

Edyta Pazura, baby shower
Fot. Instagram @ed_pazura

Edyta Pazura, baby shower
Fot. Instagram @ed_pazura

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…