Artur Barciś w programie "Demakijaż", 2022
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Artur Barciś pokazał zdjęcie z ukochaną mamą. Ten kadr podbił serca fanów

„Piękny wiek, wygląda świetnie!”

Olga Figaszewska 6 lutego 2023 20:41
Artur Barciś w programie "Demakijaż", 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Ulubieniec widzów podzielił się z fanami wyjątkową fotografią. Artur Barciś rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego, ale tym razem zrobił wyjątek, a wszystko z okazji urodzin najważniejszej kobiety w jego życiu. Aktor pokazał zdjęcie z ukochaną mamą i poruszył serca obserwatorów. Pani Celina skończyła 90 lat! Fani nie szczędzą jej komplementów. 

Artur Barciś na zdjęciu z ukochaną mamą

Artur Barciś to ulubieniec publiczności. Aktor stworzył wiele fantastycznych kreacji aktorskich, które zachwycają widzów. Artysta podbił serca fanów jako Tadeusz Norek w Miodowych latach, Czerepach w kultowym Ranczu czy Wasylek w Znachorze. Artur Barciś woli, gdy głośno jest o jego zawodowych wyzwaniach. Rzadko dzieli się z fanami fragmentami życia prywatnego, nieczęsto udziela wywiadów, w których otwiera się na temat rodziny. Jednak tym razem była ku temu specjalna okazja!

Aktor świętował 90. urodziny ukochanej mamy! Kilka dni, a dokładnie 2 lutego, na jego Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z Panią Celiną. Oboje zarażają pozytywną energią i czarują uśmiechem. Widać, że łączy ich wyjątkowa relacja i są dla siebie ogromnym wsparciem. „Dzisiaj moja mama skończyła 90 lat! Prawda, że trzyma się nieźle? Obsługuje smartfona i gada na WhatsAppie ze swoją wnuczką w USA. Wręczając kwiaty, odruchowo zanuciłem 'Sto lat'. - Chyba żartujesz — powiedziała. Ciekawe co miała na myśli?”, napisał aktor.

Zobacz też: Artur Barciś i jego żona Beata od 36 lat tworzą idealne małżeństwo. Poznajcie ich historię miłości

Zdjęcie zachwyciło fanów Artura Barcisia, którzy od razu zareagowali na materiał. Post  zebrał ponad 23 tysiące polubień i prawie 4 tysiące komentarzy. Internauci nie szczędzą synowi i mamie komplementów, podziwiają i gratulują. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że mama aktora skończyła właśnie 90 lat. 

„Piękny wiek a uśmiech od razu zdradza pogodę ducha i serdeczne usposobienie. Dużo zdrowia dla Szanownej Jubilatki”, „Życzę Pani wielu lat w zdrowiu i spokoju. Miłości pewnie ma pani pełen wór. Wygląda Pani pięknie”, „Super relacja Matki z Synem. Też życzę zdrowia i pogody ducha”, „Nieźle? Cudownie wygląda Życzę 120, a nawet więcej w zdrowiu i uśmiechu”, „Piękny wiek, wygląda świetnie!”, „Wygląda na najwyżej 70! Gratulacje!”, „Piękny wiek i piękna Kobieta! Dużo zdrowych, sprawnych, szczęśliwych lat!”, czytamy.

Również przyłączamy się do życzeń.  

Sprawdź też: Artur Barciś szczerze o znajomości z Cezarym Żakiem: „Trudno z nim nawiązać jakieś relacje bardzo serdeczne”

Artur Barciś, Premiera komedii kryminalnej
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Artur Barciś, Premiera komedii kryminalnej "Porwanie", 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.