Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Czy Angelina Jolie rzeczywiście jest ciężko chora?! Fanów zszokował jej przerażający wygląd...

Sabina Zięba 9 listopada 2017 19:00
Fot. East News

W przeciągu ostatnich lat Angelina Jolie zmaga się z wieloma ciężkimi momentami w swoim życiu. W 2013 roku usunęła obie piersi, a dwa lata później jajniki i jajowody - wszystko po to, by ochronić się przed zabójczym nowotworem. Niestety obecnie poza sprawą rozwodową z Bradem Pittem boryka się z przedwczesną menopauzę i porażeniem Bella - paraliżem mięśni twarzy. Ostatnio ponownie dziennikarze martwią się o jej stan zdrowia, a wszystko przez najnowsze zdjęcia aktorki... Czy rzeczywiście jest ciężko chora?

Polecamy też: Co było przyczyną rozstania najpiękniejszej pary Hollywood? Nowe doniesienia mediów o zachowaniu Brada Pitta

Anoreksja Angeliny Jolie

Zachodnie media od wielu miesięcy sugerują, że Angelina Jolie cierpi na anoreksję, ale ani aktorka, ani nikt z jej rodziny nie potwierdził tych niepokojących doniesień. Wszystko przez to, że choć zawsze była szczupła, jeszcze nigdy nie wyglądała aż tak niezdrowo. Dwa miesiące po ogłoszeniu rozwodu z Pittem informowano, że Angelina znalazła się na skraju wyczerpania i waży zaledwie 35 kilogramów! Teraz zaskoczyła wyglądem w Los Angeles przed wejściem do siedziby Directors Guild of America, gdzie spotkała się ze swoimi fanami. Wygląda na to, że jest niewiele lepiej...

Polecamy też: Angelina Jolie waży tylko 35 kilogramów? Szokujące doniesienia zagranicznych mediów o zdrowiu aktorki

Choć dotychczas podczas oficjalnych wyjść artystka zazwyczaj nosiła ubrania oversize i skutecznie ukrywała swoją sylwetkę, wszyscy i tak zwracali uwagę na jej przerażająco chude nadgarstki. Tym razem zdecydowała się na długi czarny golf, który odsłonił jej równie kościste nogi! Myślicie, że tak wygląda zdrowa kobieta czy jednak Jolie zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi?


Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.