Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Mucha przyznała się do poważnych problemów ze zdrowiem!

Aktorka trafiła przez nie do szpitala. Jaki jest jej stan?

Konrad Szczęsny 8 lipca 2019 15:03
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Gwiazda w ostatnim czasie postanowiła wziąć udział w wyzwaniu „piątek bez plastiku”, którego przebieg zrelacjonowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Niestety, z pozoru proste zadanie okazało się do wykonanie trudniejsze niż Anna Mucha zakładała! Przy okazji zdobyła się na szczere wyznanie, dotyczące swojego zdrowia. Aktorka w ostatnim czasie trafiła do szpitala! „Krótko mówiąc, wysiadła mi wątroba”, zdradziła.

Anna Mucha trafiła do szpitala przez problemy z wątrobą

W opublikowanych na InstaStories filmikach Anna Mucha zwierzyła się z poważnych problemów, które jakiś czas temu przechodziła. Okazuje się, że Madgdalena Marszałek z M jak miłość miała ostre objawy alergiczne, związane z uczuleniem na... plastik! Bezpośrednią tego przyczyną było stosowanie diety pudełkowej.

„Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba albo tarczyca zaczynała się buntować. I lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów”, podkreśliła Anna Mucha.

I skwapliwie wyjaśniła cały proces pakowania posiłków, który w jej odczuciu przyczynia się do uruchomienia ostrych reakcji alergicznych.

„Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią, żeby nam się nie rozpadło w czasie podróży. Tego typu sposób, zdecydowanie nie dla mnie, mój organizm protestuje. Ja protestuję…”, zwierzyła się aktorka w nagraniu.

Na szczęście po tym, jak Anna Mucha zrezygnowała z diety pudełkowej, niepokojące objawy ustąpiły  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

always look on the bright side of life ❤️

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.