Pranamat ECO
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Mata terapeutyczna, która podbija Instagram!

Poznaj fenomen uwielbianej przez gwiazdy i nie tylko Pranamat ECO!

Artykuł sponsorowany 13 listopada 2019 11:09
Pranamat ECO
Fot. Materiały prasowe

Często zaglądacie na Instagrama? Jeśli tak, to z pewnością niejednokrotnie widzieliście ją w relacjach wielu gwiazd show-biznesu, ale również na mniejszych profilach prowadzonych przez "zwykłe" mamy. Specyficzna mata, która przypomina tę do trenowania jogi, to wbrew pozorom nie tylko modny gadżet! Pranamat ECO to must-have każdej osoby, która pragnie poprawić swoje zdrowie i samopoczucie w naturalny, niefarmakologiczny sposób. Jak działa? Zobaczcie same!

Co to jest Pranamat ECO?

Pranamat ECO to mata i poduszka służące do masażu akupresurowego. Na ich powierzchni umieszczono tysiące malutkich igiełek w kształcie kwiatów lotosu, które naciskają na biologicznie aktywne punkty, stymulując nasz centralny układ nerwowy. W efekcie, uwalniają się endorfiny, poprawia się krążenie krwi i krążenie limfatyczne, przez co do organizmu dostarczane są tlen i składniki odżywcze. To jednak nie koniec... 

Dzięki Pranamat ECO fundujemy organizmowi prawdziwie kompleksową i w 100% naturalną regenerację. Głęboki masaż mięśni niweluje napięcie i skurcze, powodujące ból pleców, ból w odcinku szyjnym, bóle migrenowe, menstruacyjne, a także uczucie zmęczenia i stan apatii. Co więcej, stosowanie Pranamat ECO przed snem poprawia jego jakość, a systematyczny masaż (bez treningu!) pomaga w walce z cellulitem.

Pranamat ECO
Fot. Materiały prasowe

Czy Pranamat ECO jest dla mnie?

Pranamat ECO jest dobrym rozwiązaniem dla osób siedzących długo przy komputerze, które cierpią z powodu nieustającego napięcia mięśniowego. Ale nie tylko. Matę i poduszkę docenią również mamy, systematycznie dźwigające i noszące swoje pociechy, kobiety zmagające się z bolesnymi menstruacjami oraz osoby wykonujące pracę fizyczną. 

Pranamat ECO z powodzeniem mogą stosować również alergicy i osoby wrażliwe na tworzywa sztuczne. Maty i poduszki tworzone są z naturalnych materiałów - włókna kokosowego, lnu i bawełny, które nie uczulają, a stosowany w nich plastik jest w 100% hipoalergiczny (używany jest m.in. do produkcji narzędzi medycznych). 

Działanie Pranamat ECO zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Pranamat ECO
Fot. Materiały prasowe

Skąd wiemy, że Pranamat ECO tak dobrze się sprawdza? Mamy ją w swojej redakcji i jesteśmy jej fanami! Dzięki niej, siedzenie przy biurku jest zdecydowanie mniej męczące :)

Masz ochotę, aby tak jak my na własnej skórze przekonać się o efektach działania Pranamat ECO? Zrób to już teraz i skorzystaj z oferty, przygotowanej specjalnie dla naszych użytkowników i użytkowniczek!

Specjalny kod dla użytkowników viva.pl!

kod: viva
30% na zestaw
20% na matę albo poduszkę (osobno)

Aktywny na pranamat.pl do 22 listopada 2019.

Artykuł powstał z udziałem Pranamat ECO.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.