Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

„Dziś rozpadłam się na kawałki”. Anna Mucha straciła przyjaciela

Aktorka zamieściła w sieci poruszające pożegnanie

Olga Figaszewska 20 listopada 2020 12:51
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych czarno-białą fotografię i w poruszających słowach poinformowała, że straciła przyjaciela. Odszedł jej ukochany pupil. To dla niej duży cios.

Anna Mucha straciła przyjaciela

Aktorka stara się dzielić ze swoimi obserwatorami uśmiechem, humorem i budującymi wiadomościami. Zamieszcza w mediach społecznościowych kadry z planów produkcyjnych i sesji zdjęciowych. Teraz opublikowała poruszające fotografie z ukochanym kotkiem, które opatrzyła chwytającymi za serce słowami. Anna Mucha poinformowała, że pożegnała swojego przyjaciela.

„Dziś rozpadłam się na kawałki... pewnie tam, po drugiej stronie tęczy nie masz Instagrama 😉 ale chciałabym tylko powiedzieć ludziom, ze miałam najwspanialszego kota na świecie ... dziękuje Ci, ze mnie sobie wybrałeś ... 🖤 ”, czytamy na Instagramie aktorki.

Swoich pupili wiele osób traktuje jak członków rodzin. Wnoszą wiele radości do ich życia, uczą i okazują bezwarunkową miłość. Tym bardziej, trudno pogodzić się z ich stratą...

Ogromnie współczujemy… 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?