Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

„Dziś rozpadłam się na kawałki”. Anna Mucha straciła przyjaciela

Aktorka zamieściła w sieci poruszające pożegnanie

Olga Figaszewska 20 listopada 2020 12:51
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych czarno-białą fotografię i w poruszających słowach poinformowała, że straciła przyjaciela. Odszedł jej ukochany pupil. To dla niej duży cios.

Anna Mucha straciła przyjaciela

Aktorka stara się dzielić ze swoimi obserwatorami uśmiechem, humorem i budującymi wiadomościami. Zamieszcza w mediach społecznościowych kadry z planów produkcyjnych i sesji zdjęciowych. Teraz opublikowała poruszające fotografie z ukochanym kotkiem, które opatrzyła chwytającymi za serce słowami. Anna Mucha poinformowała, że pożegnała swojego przyjaciela.

„Dziś rozpadłam się na kawałki... pewnie tam, po drugiej stronie tęczy nie masz Instagrama 😉 ale chciałabym tylko powiedzieć ludziom, ze miałam najwspanialszego kota na świecie ... dziękuje Ci, ze mnie sobie wybrałeś ... 🖤 ”, czytamy na Instagramie aktorki.

Swoich pupili wiele osób traktuje jak członków rodzin. Wnoszą wiele radości do ich życia, uczą i okazują bezwarunkową miłość. Tym bardziej, trudno pogodzić się z ich stratą...

Ogromnie współczujemy… 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.