Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

„Dziś rozpadłam się na kawałki”. Anna Mucha straciła przyjaciela

Aktorka zamieściła w sieci poruszające pożegnanie

Olga Figaszewska 20 listopada 2020 12:51
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych czarno-białą fotografię i w poruszających słowach poinformowała, że straciła przyjaciela. Odszedł jej ukochany pupil. To dla niej duży cios.

Anna Mucha straciła przyjaciela

Aktorka stara się dzielić ze swoimi obserwatorami uśmiechem, humorem i budującymi wiadomościami. Zamieszcza w mediach społecznościowych kadry z planów produkcyjnych i sesji zdjęciowych. Teraz opublikowała poruszające fotografie z ukochanym kotkiem, które opatrzyła chwytającymi za serce słowami. Anna Mucha poinformowała, że pożegnała swojego przyjaciela.

„Dziś rozpadłam się na kawałki... pewnie tam, po drugiej stronie tęczy nie masz Instagrama 😉 ale chciałabym tylko powiedzieć ludziom, ze miałam najwspanialszego kota na świecie ... dziękuje Ci, ze mnie sobie wybrałeś ... 🖤 ”, czytamy na Instagramie aktorki.

Swoich pupili wiele osób traktuje jak członków rodzin. Wnoszą wiele radości do ich życia, uczą i okazują bezwarunkową miłość. Tym bardziej, trudno pogodzić się z ich stratą...

Ogromnie współczujemy… 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.