Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska w 5. miesiącu ciąży zapozowała na plaży w kusym bikini. Figura? Idealna!

Brzuszek żony Roberta Lewandowskiego jest naprawdę duży...

Rafał Kowalski 29 grudnia 2019 18:52
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy mają za sobą rok pełen pracy. Piłkarz strzelił rekordową liczbę bramek, a trenerka powiększyła grono swoich wielbicielek o kolejne tysiące. Otworzyła też swoje stacjonarne kawiarnie, wprowadziła na rynek firmę kosmetyczną i powiększyła asortyment internetowego sklepu. Druga połowa roku to dla pary także informacja o tym, że wkrótce znów zostaną rodzicami. Jak wygląda Anna Lewandowska w 5. miesiącu ciąży?

Anna Lewandowska w ciąży na wakacjach - zdjęcia

Dziś rano żona Roberta Lewandowskiego napisała na Instagramie, że zaczyna urlop w ciepłych krajach. „Chwila na wyłączenie się (zaglądam tu teraz nieco rzadziej, wybaczcie), ale jak zawsze, bede się starała wspierać Was z początkiem Nowego Roku. Wiem, że to czas, kiedy motywacja jest najbardziej potrzebna. A szykuję dla Was duuużo wyzwań. Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas WYJĄTKOWO pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to ODPOCZYNEK”, mogliśmy przeczytać w poście mamy Klary.

Kilka godzin później Anna Lewandowska, która już na wiosnę urodzi drugie dziecko, opublikowała fotografię zrobioną na rajskiej plaży. „Nowy rok = nowe życie, nowe wyzwania i dużo szczęścia”, podpisała trenerka zdjęcie. Uwagę fanów i naszą najbardziej przykuł jednak duży brzuszek, który 31-latka czule gładzi przed obiektywem.

W komentarzach przeważają komplementy na temat urody i figury Ani – i bardzo dobrze! Młoda mama kolejny raz udowadnia, że oczekiwanie na dziecko to czas, kiedy można pięknie wyglądać. Życzymy spokojnego wypoczynku i trzymamy za słowo, że uda „wyłączyć się” z życia w mediach społecznościowych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time for a short holidays 🙏 A moment to switch off (I will be online less often), but as always, I will try to support you with the beginning of the New Year. ________ Krótkie wakacje 🙏 Chwila na wyłączenie się (zaglądam tu teraz nieco rzadziej🙈wybaczcie), ale jak zawsze, bede się starała wspierać Was z początkiem Nowego Roku. Wiem, że to czas, kiedy motywacja jest najbardziej potrzebna. A szykuję dla Was duuużo wyzwań 🙏 #healthyteam Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas WYJĄTKOWO pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to ODPOCZYNEK🙈😍😚 ________ #annalewandowska #RAL #healthyteam #holiday #sun #chillout #family #women #robertlewandowski #klara

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Trening w ciąży Anny Lewandowskiej
Fot. InstaStories Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.