Padły mocne słowa!

Gabriela Czernecka 4 lutego 2019 08:57

Anna Lewandowska nie ma ostatnio łatwego czasu. Znana trenerka i żona Roberta Lewandowskiego zmaga się z hejtem w sieci. Niemal pod każdym jej zdjęciem na Instagramie pojawia się lawina komentarzy, niekoniecznie tych przychylnych. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej fotografii, na której sportsmenka prezentuje swoje umięśnione ciało. Zdaniem internautów, mocno wysportowana sylwetka jest daleka od ideału kobiecego piękna. Anna Lewandowska nie wytrzymała i zabrała głos. Padły mocne słowa! 

Anna Lewandowska o krytyce swojej figury

Media i internauci przyzwyczaili się do tego, że niemal każde zdjęcie, które w mediach społecznościowych publikuje Anna Lewandowska, wywołuje w sieci burzę. Tak było choćby niedawno, gdy podzieliła się z fanami zdjęciem bez makijażu. „Coś bardzo niekorzystnie Pani wygląda”, „Ania ty jakoś tak gorzej wyglądasz, z oczu”, „Czyżby przemęczenie u pani Ani, oczka podkrążone”, „Zacznij się malować”, „Ćwiczysz mięśnie ciała a czy o mięśnie twarzy również dbasz?”, pisały zdegustowane fanki.

Wcześniej trenerka podzieliła się z fanami zdjęciem sprzed lat, biorąc tym samym udział w akcji #10yearschallange. Zamiast zdjęcia sprzed dekady trenerka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. „A ja takie stareeee zdjęcie dodam nawet PONAD 20 LAT RÓŻNICY”, podpisała je. Fani w zaczęli jednak dopytywać w komentarzach, dlaczego nie zdecydowała się pokazać swojego zdjęcia sprzed dziesięciu lat. „Cała zabawa polega na tym aby to było faktycznie zdjęcie sprzed 10 lat”, „Czemu nie dałaś sprzed 10 lat?”, padały słowa.

Tym razem nie mogło być inaczej. Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się z fanami zdjęciem swojego umięśnionego brzucha, które zrobiła jeszcze podczas swojego obozu.

W opisie do zdjęcia nie zabrakło oczywiście kolejnej dawki motywacji: „21 treningów, mnóstwo dobrych posiłków @diet_training_by_ann , ogromna ilość Waszej pozytywnej energii. Jak zawsze powtarzam... 😃🙌 Aby być w formie trzeba JEŚĆ i regulalnie trenować, jedno z drugim musi iść w parze💪Nie możesz się głodzić! Jeśli drastycznie zmniejszysz ilość kalorii, Twój organizm zacznie magazynować to, co mu dostarczysz zamieniając wszystko co zjesz w tkankę tłuszczową, aby zabezpieczyć się przed kolejną głodówką. Twój organizm to naprawdę sprytna machina, nie da się jej oszukać”, czytamy. 

Oczywiście pod fotografią nie zabrakło wypowiedzi fanów, ale i tych, którzy ostro krytykują trenerkę. Jedna z internautek zamieściła pod zdjęciem wyjątkowo szczere słowa.  „Widać tę ciężką pracę nad ciałem. Trochę za dużo moim zdaniem, bo oczy zmęczone...”, pisze. Anna Lewandowska zdecydowała się odpowiedzieć na te słowa.  „Kurka wodna... Weszłam na twój profil i powiem ci, że też masz oczy zmęczone”, odpowiada.

Inna internautka, odwołując  się do wykładu trenerki o tkance tłuszczowej pisze, że trenerka ma jej zbyt mało, przez co jej figura nie jest atrakcyjna.  „I co jest takie piękne? Nie chciałabym być aż tak chuda. Sama skóra i kości. Wszyscy są eko, bio, fit, nie mogę. Ania jako kobieta ładna, ale jej figura jakoś mnie nie powala”, czytamy. Tym razem, Anna Lewandowska również nie pozostała obojętna na te słowa: „Ale ja wcale nie jestem wychudzona! Mam wystarczającą ilość tkanki tłuszczowej, która pozwala utrzymać odpowiednie procesy w organizmie, jak na przykład menstruacja. Zdrowie jest najważniejsze, zawsze to powtarzam. Jedno jest pewne: dobrze, że mężowi się podoba”, czytamy.

Wygląda na to, że żona Roberta Lewandowskiego nie zamierza już ignorować hejterskich komentarzy. Myślicie, że dobrze robi wdając się w takie dyskusje z internautami? 

1/5
Anna Lewandowska na Instagramie
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/5

Anna Lewandowska znów w ogniu krytyki.

2/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @annalewandowskahpba
2/5

Tym razem poszło o jej zbyt umięśnioną sylwetkę.

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@annalewandowskahpba
3/5

Internauci twierdzą, że gwiazda ma zbyt mało tkanki mięśniowej, przez co nie jest zbyt atrakcyjna.

4/5
Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/5

Anna Lewandowska ostro odpowiedziała na hejterskie komentarze.

5/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/5

Myślicie, że powinna wdawać się w takie dyskusje?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.