Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Kalczyńska na intymnym zdjęciu z córką. „Dziecko dorasta, a mama nadal jak nastolatka”

Internauci zwrócili uwagę na... strój Anny Kalczyńskiej

Ksenia Krasko 16 kwietnia 2021 15:55

Anna Kalczyńska to szczęśliwa mama trójki dzieci – syna Jana oraz córek Hanny i Krystyny. Prowadząca programu Dzień Dobry TVN często publikuje zdjęcia z pociechami, a najnowsze z nich, które jest niemal dokładną kopią fotografii sprzed lat, zachwyciło obserwatorów. Jak bardzo zmieniła się dziennikarka w ostatnim czasie? Okazuje się, że... właściwie w ogóle.

Anna Kalczyńska porównuje zdjęcia z córką

Anna Kalczyńska opublikowała ciekawe porównanie na swoim Instagramie. Dziennikarka zestawiła ze sobą dwa zdjęcia z córką Krysią – są zrobione w tym samym miejscu, ale dzieli je pięć lat. Fotografie są właściwie identyczne, ponieważ różnią się jedynie kolorem włosów prezenterki i oczywiście tym, że córka jest znacznie doroślejsza.

„Pięć lat minęło... ten sam królik a ja nadal kradnę jej całusy. Och, jak mija czas, nie zauważamy nawet w codziennym biegu”, czytamy w opisie.

Fani zwracają uwagę na coś jeszcze. Na obu zdjęciach Anna Kalczyńska pozuje w bieliźnie – biustonoszu i rajstopach. Ze względu na tak intymne ujęcia, widać, że dziennikarka ma świetną sylwetkę. Potwierdzają to liczne komentarze fanów: „Pięć lat minęło, dziecko dorasta, a mama nadal jak nastolatka”, „Pięknie pani wygląda”, „Dziecko dorasta, a Pani młodnieje”, „Dla Pani czas się zatrzymał”. Trudno się z tym nie zgodzić.

ZOBACZ TEŻ: Anna Kalczyńska pokazała zdjęcia sprzed 20 lat!

Anna Kalczyńska z dziećmi w sesji magazynu VIVA!, 2018 rok

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska pozuje w bieliźnie. Komentarz dziennikarki

Pojawiła się również krytyczna opinia, że być może Anna Kalczyńska nie powinna dodawać tak bardzo intymnych zdjęć. „Czy osobie publicznej wypada? Co na to pani szef, widzowie? Niektóre rzeczy chyba warto zachować dla najbliższych”, zwraca uwagę jedna z osób komentujących. Dziennikarka zareagowała na te słowa: „A ja wrzuciłam. Bo to było spontanicznie uchwycone, prawdziwe zdjęcie. I niczego nie ma za dużo, nagości wręcz wcale. A co na to szef? Trzeba zapytać szefa. Na kształt Instagrama mamy wpływ tylko my sami”, odpowiedziała.

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Kalczyńska publikuje porównuje zdjęcia z rodzinnego archiwum. W sierpniu zeszłego roku odtworzyła fotografię z synkiem Janem. 

Anna Kalczyńska z dziećmi w sesji magazynu VIVA!, 2018 rok

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.