WIDEO VIVY.PL

Przyjaźnią się, choć są zupełnie inne... Co różni Annę Kalczyńską i jej mamę Halinę Rowicką?

„Różnice międzypokoleniowe zdecydowanie są…”

Rafał Kowalski 14 stycznia 2021 12:17

Anna Kalczyńska i Halina Rowicka, córka i matka, dziennikarka i aktorka. Na co dzień panie łączy jednak rzecz która z pewnością jest ich jednym z największych sukcesów – przyjaźń. O relacji międzypokoleniowej i tym, co daje im radość, bohaterki najnowszego numery VIVY! opowiedziały nam przed kamerą.

Halina Rowicka o przyjaźni z córką i jeździe na nartach

To była niezwykła sesja zdjęciowa. Na planie spotkały się uznana aktorka Halina Rowicka i jej uwielbiana przez widzów córka Anna Kalczyńska. Między paniami od początku widać było pełne zrozumienie i magiczną energię, dlatego w przerwie między ujęciami postanowiliśmy zapytać o sekret tej pięknej relacji.

Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Okazuje się, że od lat wychodzi ona bez względu na różnicę wieku. „Przyjaźń nam się udaje, ale różnice pokoleniowe między nami zdecydowanie są”, powiedziała nam Halina Rowicka. „Ja jestem na pewno bardziej konserwatywna, osadzona w tradycji, inaczej patrzę na świat. Ale styl bycia, moda, sport  - staram się nadążać. Szczególnie w sporcie, w jeździe na nartach, ciągniesz mnie z rodzeństwem do przodu”, powiedziała nam aktorka.

Anna Kalczyńska, która prowadziła wywiad z mamą zastanawiała się, dlaczego rodzice zaczęli późno jeździć na nartach. Okazuje się, że rozbuchali w sobie tę pasję dopiero około 40. roku życia. „Praca w teatrze wykluczała nam możliwość wyjazdu zimą, bo po prostu pracowaliśmy niemal cały czas – od września do czerwca były non stop przedstawienia”, odpowiedziała mama prezenterki TVN, która dziś stara się nadrabiać czas który kiedyś poświęcała wyzwaniom zawodowym.

Co jeszcze zdradziły nam bohaterki nowej VIVY? Zobacz pierwszą część rozmowy wideo do końca. 

Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021 okładka
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?