WIDEO VIVY.PL

Przyjaźnią się, choć są zupełnie inne... Co różni Annę Kalczyńską i jej mamę Halinę Rowicką?

„Różnice międzypokoleniowe zdecydowanie są…”

Rafał Kowalski 14 stycznia 2021 12:17

Anna Kalczyńska i Halina Rowicka, córka i matka, dziennikarka i aktorka. Na co dzień panie łączy jednak rzecz która z pewnością jest ich jednym z największych sukcesów – przyjaźń. O relacji międzypokoleniowej i tym, co daje im radość, bohaterki najnowszego numery VIVY! opowiedziały nam przed kamerą.

Halina Rowicka o przyjaźni z córką i jeździe na nartach

To była niezwykła sesja zdjęciowa. Na planie spotkały się uznana aktorka Halina Rowicka i jej uwielbiana przez widzów córka Anna Kalczyńska. Między paniami od początku widać było pełne zrozumienie i magiczną energię, dlatego w przerwie między ujęciami postanowiliśmy zapytać o sekret tej pięknej relacji.

Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Okazuje się, że od lat wychodzi ona bez względu na różnicę wieku. „Przyjaźń nam się udaje, ale różnice pokoleniowe między nami zdecydowanie są”, powiedziała nam Halina Rowicka. „Ja jestem na pewno bardziej konserwatywna, osadzona w tradycji, inaczej patrzę na świat. Ale styl bycia, moda, sport  - staram się nadążać. Szczególnie w sporcie, w jeździe na nartach, ciągniesz mnie z rodzeństwem do przodu”, powiedziała nam aktorka.

Anna Kalczyńska, która prowadziła wywiad z mamą zastanawiała się, dlaczego rodzice zaczęli późno jeździć na nartach. Okazuje się, że rozbuchali w sobie tę pasję dopiero około 40. roku życia. „Praca w teatrze wykluczała nam możliwość wyjazdu zimą, bo po prostu pracowaliśmy niemal cały czas – od września do czerwca były non stop przedstawienia”, odpowiedziała mama prezenterki TVN, która dziś stara się nadrabiać czas który kiedyś poświęcała wyzwaniom zawodowym.

Co jeszcze zdradziły nam bohaterki nowej VIVY? Zobacz pierwszą część rozmowy wideo do końca. 

Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021 okładka
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…