Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Anita Werner zadebiutowała na Instagramie! Jaka prywatnie jest gwiazda TVN?

„Najwyższy czas zacząć nową przygodę”

Olga Figaszewska 27 lipca 2020 15:51
Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański

Profesjonalna, silna i niezależna. Anita Werner cieszy się ogromną sympatią widzów, jednak dziennikarka rzadko opowiada o życiu prywatnym. Tymczasem... zadebiutowała na Instagramie! ,,Dzień dobry!  Najwyższy czas zacząć nową przygodę. Już tu jestem! Jesteście ze mną?", napisała Anita Werner i zamieściła zdjęcia z wycieczki do Lublina. Towarzyszył jej ukochany. Jaka jest prywatnie? 

Anita Werner kariera

Anita Werner od 2001 roku związana jest ze stacją TVN24. Miała wówczas 23 lata i nie wiedziała nic o telewizji informacyjnej.

 ,,Chciałam tylko ciężko się uczyć. Kolejne lata były okresem rozwoju i nauki. Znalazłam swoje miejsce. To, co kocham robić i w czym jestem dobra. Mogę podziękować wszystkim ludziom, których spotkałam na swojej drodze zawodowej", wspominała w rozmowie z TeleTygodniem Maciejowi Misiornemu.

Jak wszyscy w stacji, jest pasjonatką telewizji. Nawet mama dopytywała się zaniepokojona, czy nie jest pracoholiczką. Nie jest. Na urlopie potrafi  nie odbierać telefonu. Ale nigdy go nie wyłącza. „Dojrzałam razem ze stacją”, mówi z uśmiechem Anita Werner. W jednym z wywiadów VIVY! wspominała, że straciła dużo naiwności, ale zyskała pewność siebie.

Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański

Za chwilę Anita Werner będzie świętować 20-lecie pracy w stacji. ,,Powinnam czuć się strasznie stara, prawda? Mówiąc zupełnie serio, każdy rok z tych 20 lat był częścią mojej drogi, a ona doprowadziła mnie do punktu, w którym teraz jestem. Było warto: uczyć się i ciężko pracować. Zostawać po godzinach, czasem w nocy, podpatrywać lepszych kolegów, walczyć o siebie i udowadniać widzom, współpracownikom oraz szefom, że można mi zaufać", wspominała kilka miesięcy temu w TeleTygodniu.

Ale mało kto pamięta, że przed rozpoczęciem kariery dziennikarki, próbowała swoich sił w roli aktorki. Już jako siedemnastolatka, dostała rolę w filmie „Słodko gorzki”, Władysława Pasikowskiego. To telewizja jest jej miłością. Stała się twarzą Faktów. Gwiazda TVN i TVN24 jest jedną z najbardziej cenionych i nagradzanych dziennikarek w Polsce. Jest laureatką Wiktorów i Telekamer. 

Kinga Rusin, Magda Mołek, Magda Gessler, Monika Olejnik, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

„W newsach jest tak, że wyobrażam sobie swoją rolę jako przewodnika dla ludzi. Łapię ich za rękę i oprowadzam po świecie. Natomiast są i były takie sytuacje w zawodowym życiu, ze ciężko było mi nie pokazać emocji”, wspominała z okazji 20-lecia stacji TVN. ,,Dziennikarz ma jedno zadanie: powinien rzetelnie, sprawnie i profesjonalnie robić to, co do niego należy. Czyli opowiadać ludziom o świecie. Jego misja jest taka sama, niezależnie od tego, w jakich czasach żyje", mówiła Maciejowi Misiornemu.

Anita Werner prywatnie

Jaka jest prywatnie? Czy trzyma emocje na wodzy? ,,Ja jestem jednocześnie wszechmogąca i krucha. Wrażliwa, delikatna. Ci, którzy znają mnie tylko z telewizji, myślą: A to baba, zimna, ostra, konkretna...’’. Kiedyś studenci przyznali mi nagrodę Mediatora w kategorii: „TORpeda’’, a ja torpedą jestem tylko w pracy’’, mówiła w 2018 w Twoim Stylu

Rzadko zaprasza do swojego świata. Tym razem zrobiła wyjątek i właśnie rozpoczęła swoją przygodę z Instagramem! Anita Werner kilka dni temu założyła konto i podzieliła się zobserwatorami relacją z podróży po Polsce. Wraz ze swoim partnerem, dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem zwiedziła Lublin! 

,,Ale mi sprawiliście frajdę tak serdecznym powitaniem! Widać, że się cieszę?😉Dziś pozdrawiam z Lublina. Piękne miasto!", napisała Anita Werner na Instagramie. 

Oprócz kilku zdjęć, gwiazda zamieściła obszerną relację na swoim IstaStories. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, a fani również mają powody do radości. Wiemy, że kocha biegać i  Dziennikarkę obserwuje już prawie 5 tysięcy osób!  

Anita Werner
Fot. Instagram Anita Werner

Anita Werner
Fot. Instagram Anita Werner

Anita Werner
Fot. Instagram Anita Werner

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.