Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Matka Brada Pitta jest wściekła na byłą synową! Nie zamierza jej wybaczyć...

„Angelina zniszczyła życie jej dziecku”

Weronika Kostyra 2 stycznia 2019 21:33
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Burzliwe rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie zatacza coraz szersze kręgi. Byli małżonkowie, którzy kiedyś byli uważani za najpiękniejszą parę Hollywood, nadal są w trakcie sprawy rozwodowej. Dojście do porozumienia w sprawie prawa do opieki nad szóstką ich dzieci zajęło im wiele miesięcy. To jednak nie wszystko. Okazało się, że Jane Pitt, matka Brada Pitta, jest wściekła na swoją byłą synową i nie zamierza siedzieć bezczynnie. Co jej zarzuca?

Angelina Jolie ma konflikt ze swoją teściową

Po długiej walce Angelina i Brad ustalili, że podzielą się opieką nad dziećmi po równo. Mimo że Jolie na początku nie chciała nawet o tym myśleć, a nawet próbowała obrócić dzieci przeciwko ojcu, w końcu uznała, że dla ich dobra powinny mieć z nim kontakt. Taki kompromis wydał się wszystkim najwłaściwszy. Na rozwiązanie to nie zgadza się jednak Jane Pitt. Jak podaje Radar Online, mama Brada zapowiedziała, że nie wybaczy Angelinie tego, że na wiele miesięcy odseparowała dzieci również od nich.

„Jane jest strasznie zawzięta i nigdy nie wybaczy Angelinie tego, co przeszła przez nią rodzina. A już na pewno nie zapomni jej tego, że nie widziała wnucząt właściwie od chwili, w której ogłoszono rozwód. Uważa, że Angie potraktowała jej syna w okrutny sposób i manipulowała nim przez lata. Nie zamierza jej tego zapomnieć. Według Jane, Angelina zniszczyła życie jej dziecku i domaga się wyjaśnień”, pisze Radar Online.

Jane Pitt nie chce podobno, by rozwód przebiegał polubownie, ponieważ za rozpad rodziny wini wyłącznie Angelinę. Według Radar Online Brad błagał mamę, żeby nie mieszała się do jego rozwodu i nie kłóciła z jego byłą żoną. Wie, do czego zdolna jest Angelina i jak trudno było doprowadzić do tego, żeby para spotkała się w zgodzie na pierwszej rozprawie rozwodowej.

Czy ta sytuacja na nowo zaogni konflikt między Bradem a Angeliną? 

Angelina Jolie i Brad Pitt z rodzicami, mama Brada Pitta, tata Brada Pitta
Fot. ADMEDIA/SIPA/East News

Brad Pitt z rodzicami i Angelina Jolie

Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.