Angelina Jolie i Pax Thien Jolie-Pitt w trakcie Złotych Globów 2018
Fot. Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Słowa Angeliny Jolie złamały serce jej synowi. Aktorka nie cofnie się przed niczym!

To, co powiedziała, mrozi krew w żyłach

Konrad Szczęsny 14 grudnia 2018 20:11
Angelina Jolie i Pax Thien Jolie-Pitt w trakcie Złotych Globów 2018
Fot. Splash News/EAST NEWS

Trudno sobie wyobrazić, co czuje dziecko, które słyszy tak ostre słowa. Angelina Jolie w trakcie walki z Bradem Pittem o dzieci posunęła się do ostateczności, zaś jej wyznanie wywołało medialną burzę. Aktorka, według doniesień zagranicznych mediów, miała powiedzieć jednemu ze swoich synów, Paxowi Thienowi, że ojciec był przeciwny jego adopcji!

Angelina Jolie powiedziała Paxowi Thienowi, że Brad Pitt nie chciał go adoptować

Mimo że wedle informacji, które w ostatnim czasie obiegły świat, Angelina Jolie i Brad Pitt osiągnęli porozumienie w kwestii opieki nad dziećmi i podziału majątku, batalia, którą stoczyli, była naprawdę ostra i bezkompromisowa. Jej kulisy zostały ujawnione przez osoby z otoczenia pary i trzeba przyznać, że mrożą krew w żyłach.

Okazuje się, że aktorka nie przebierała w środkach i gdy toczyły się negocjacje w sprawie podziału opieki nad szóstką dzieci, Angelina Jolie robiła wszystko, by wyjść z niej obronną ręką.

Posunęła się nawet do tego, że w rozmowie z 15-letnim Paxem Thienem wyznała, że Brad Pitt był przeciwny jego adopcji!

Kulisy walki Angeliny Jolie i Brada Pitta o dzieci

Według US Weekly oraz Dailymail, jakby tego było mało, aktorka dodała podobno, że gdy rozpoczęła odpowiednie procedury, wbrew woli męża, ten na wszelkie możliwe sposoby okazywał jej, że jest temu przeciwny.

Co więcej, mimo że Brad Pitt stanowczo zaprzeczył wersji wydarzeń żony, Pax Thien miał odnieść się do tych zapewnień sceptycznie i relacje syna i ojca znacznie się ochłodziły. Nie wiadomo też czy kiedykolwiek zostaną naprawione.

Ile w tych doniesieniach jest prawdy i czy faktycznie Angelina Jolie posunęła się do ostateczności w kwestii walki o opiekę nad dziećmi? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy...  

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Fot. East News

Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.