Angelina Jolie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Kolejne zdjęcia Angeliny Jolie zaniepokoiły jej fanów! 

Aktorka wciąż wygląda bardzo szczupło...

Weronika Kostyra 12 sierpnia 2019 08:49
Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Angelina Jolie zawsze mogła pochwalić się szczupłą figurą, ale od dłuższego pewnego czasu wygląda niepokojąco i jest jeszcze chudsza, niż dawniej. Przeciągający się rozwód z Bradem Pittem kosztuje ją wiele stresu. Aktorka zmaga się też z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów, ponieważ wykryto u niej wysokie prawdopodobieństwo raka tych narządów. Cierpi także na porażenie Bella – paraliż mięśni twarzy.

Angelina Jolie jest zbyt chuda?

Aktorka jest znana z tego, że angażuje się w działalność charytatywną i humanitarną. Dwa miesiące odwiedziła obóz dla uchodźców w Wenezueli. Uwagę zwracał wygląd Angeliny Jolie. Gwiazda starała się ukryć swoją chudość pod obszernymi ubraniami, ale po jej kościstych ramionach i nadgarstkach było widać, że ostatnio mocno schudła.

Angelina Jolie najwidoczniej nie radzi sobie z problemami, które spadły na jej barki. Jej nowe zdjęcia pokazują, że aktorka jest coraz szczuplejsza. Media od dłuższego czasu spekulują, że aktorka zmaga się z anoreksją. Stres związany z rozwodem sprawił, że Angelina niemal przestała jeść. Już w czasie trwania małżeństwa z Bradem Pittem pojawiały się informacje o tym, że Angelina Jolie chorobliwie się odchudza – ona jednak konsekwentnie temu zaprzecza. Obserwatorzy zwracają uwagę na to, że gwiazda wybiera stroje, które skutecznie maskują jej zbyt szczupłą figurę.

Tezę te potwierdzają także zdjęcia wykonane kilka dni temu w Los Angeles. Aktorka wybrała się z córką na zakupy w sukience, która maksymalnie zakrywa jej kształty. Angelina Jolie przemierzała kolejne uliczki w workowatej szacie, jednak jej szczupła twarz i ręce zdradzały, że gwiazda dalej nie przytyła ani kilograma...

Rozwód odbija się na psychice Angeliny,  jej wyglądzie, ale przede wszystkim zdrowiu... Mamy nadzieję, że niedługo gwiazda zadba o siebie. 

Sierpień 2019

Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie
Fot. East News

Czerwiec 2019

Angelina Jolie
Fot. AP/Associated Press/East News

Angelina Jolie
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.