Angelina Jolie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Kolejne zdjęcia Angeliny Jolie zaniepokoiły jej fanów! 

Aktorka wciąż wygląda bardzo szczupło...

Weronika Kostyra 12 sierpnia 2019 08:49
Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Angelina Jolie zawsze mogła pochwalić się szczupłą figurą, ale od dłuższego pewnego czasu wygląda niepokojąco i jest jeszcze chudsza, niż dawniej. Przeciągający się rozwód z Bradem Pittem kosztuje ją wiele stresu. Aktorka zmaga się też z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów, ponieważ wykryto u niej wysokie prawdopodobieństwo raka tych narządów. Cierpi także na porażenie Bella – paraliż mięśni twarzy.

Angelina Jolie jest zbyt chuda?

Aktorka jest znana z tego, że angażuje się w działalność charytatywną i humanitarną. Dwa miesiące odwiedziła obóz dla uchodźców w Wenezueli. Uwagę zwracał wygląd Angeliny Jolie. Gwiazda starała się ukryć swoją chudość pod obszernymi ubraniami, ale po jej kościstych ramionach i nadgarstkach było widać, że ostatnio mocno schudła.

Angelina Jolie najwidoczniej nie radzi sobie z problemami, które spadły na jej barki. Jej nowe zdjęcia pokazują, że aktorka jest coraz szczuplejsza. Media od dłuższego czasu spekulują, że aktorka zmaga się z anoreksją. Stres związany z rozwodem sprawił, że Angelina niemal przestała jeść. Już w czasie trwania małżeństwa z Bradem Pittem pojawiały się informacje o tym, że Angelina Jolie chorobliwie się odchudza – ona jednak konsekwentnie temu zaprzecza. Obserwatorzy zwracają uwagę na to, że gwiazda wybiera stroje, które skutecznie maskują jej zbyt szczupłą figurę.

Tezę te potwierdzają także zdjęcia wykonane kilka dni temu w Los Angeles. Aktorka wybrała się z córką na zakupy w sukience, która maksymalnie zakrywa jej kształty. Angelina Jolie przemierzała kolejne uliczki w workowatej szacie, jednak jej szczupła twarz i ręce zdradzały, że gwiazda dalej nie przytyła ani kilograma...

Rozwód odbija się na psychice Angeliny,  jej wyglądzie, ale przede wszystkim zdrowiu... Mamy nadzieję, że niedługo gwiazda zadba o siebie. 

Sierpień 2019

Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie
Fot. East News

Czerwiec 2019

Angelina Jolie
Fot. AP/Associated Press/East News

Angelina Jolie
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!