Z ŻYCIA GWIAZD

Najnowsze zdjęcia Angeliny Jolie zaniepokoiły jej fanów!

Aktorka dawno nie była tak chuda...

Weronika Kostyra 10 czerwca 2019 19:48
Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Angelina Jolie zawsze mogła pochwalić się szczupłą figurą, ale od pewnego czasu wygląda niepokojąco i jest jeszcze chudsza niż dawniej. Przeciągający się rozwód z Bradem Pittem kosztuje ją wiele stresu. Aktorka zmaga się też z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów, ponieważ wykryto u niej wysokie prawdopodobieństwo raka tych narządów. Cierpi także na porażenie Bella – paraliż mięśni twarzy.

Angelina Jolie jest zbyt chuda?

Aktorka jest znana z tego, że angażuje się w działalność charytatywną i humanitarną. Ostatnio odwiedziła obóz dla uchodźców w Wenezueli. Uwagę zwracał jednak wygląd Angeliny Jolie. Gwiazda starała się ukryć swoją chudość pod obszernymi ubraniami, ale po jej kościstych ramionach i nadgarstkach było widać, że ostatnio mocno schudła.

Angelina Jolie najwidoczniej nie radzi sobie z problemami, które spadły na jej barki. Jej nowe zdjęcia pokazują, że aktorka jest coraz szczuplejsza, jeszcze bardziej niż kilka miesięcy temu. Media od dłuższego czasu spekulują, że aktorka zmaga się z anoreksją. Stres związany z rozwodem sprawił, że Angelina niemal przestała jeść. Już w czasie trwania małżeństwa z Bradem Pittem pojawiały się informacje o tym, że Angelina Jolie chorobliwie się odchudza – ona jednak konsekwentnie temu zaprzecza. Obserwatorzy zwracają uwagę na to, że gwiazda wybiera stroje, które skutecznie maskują jej zbyt szczupłą figurę. Rozwód odbija się na jej psychice, wyglądzie, ale przede wszystkim zdrowiu! 

Angelina Jolie
Fot. AP/Associated Press/East News

Angelina Jolie
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.