Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie ma romans z miliarderem? Aktorka jest gotowa na nowe uczucie, stawia tylko jeden warunek...

Weronika Kostyra 3 października 2017 20:55
Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images

Od szokującej informacji o rozstaniu najpiękniejszej pary Hollywood minął już ponad rok. W tym czasie pojawiły się dziesiątki informacji o rzekomych romansach Angeliny Jolie i Brada Pitta, które miały rozbić ich związek. Do tej pory żadna z nich się nie potwierdziła. Przez chwilę wydawało się nawet, że małżonkowie do siebie wrócą, ponieważ ich rozwód nadal nie został oficjalnie sfinalizowany. Wszystko wskazuje jednak na to, że małżeństwa nie da się już uratować. Zagraniczne media twierdzą natomiast, że aktorka jest już gotowa na nowy związek, a nawet ma na oku kandydata…

Nowy romans Angeliny Jolie?

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Angelina jest w bardzo bliskich stosunkach w Elonem Muskiem, miliarderem, współzałożycielem m.in. Pay Pala oraz koncernu Tesla. 46-latek od lat jest zaangażowany w rozmaite akcje humanitarne i pomoc uchodźcom. Angelina Jolie poznała go już dawno, ale dotąd łączyły ich jedynie stosunki służbowe. Teraz, kiedy nareszcie doszła do siebie po zawirowaniach ostatniego roku, jest gotowa na nowego mężczyznę w swoim życiu. Chce być jednak pewna, że dzieci nie mają nic przeciwko temu. Są one dla Angeliny na pierwszym miejscu. Aktorka nalega, by teraz każdy mężczyzna, który pojawi się w jej życiu, został zaakceptowany przez sześcioro dzieci.

„Angelina dotarła do punktu, w którym jest gotowa na nowe znajomości, choć pozostaje bierna, a nie aktywnie szuka kogoś”, podało „Hollywood Life”. Chciałaby uwierzyć, że pewnego dnia znowu pokocha i spotka swoją bratnią duszę, aby się z nią zestarzeć, twierdzi źródło portalu. Według plotek niedawno para spędziła razem weekend w Las Vegas. Do luksusowego hotelu przybyli osobno i nie dali się przyłapać fotografom razem. Nie tylko Angelina zakończyła niedawno związek. W sierpniu Elon Musk zakończył krótki romans z aktorką Amber Heard, byłą żoną Johnny’ego Deppa. Musk jest znany ze swojej słabości do pięknych gwiazd filmowych. Angelina Jolie dba jednak o dobro swoich dzieci i nie chce wdać się w przelotny romans. Z drugiej strony łączy ich przecież potrzeba pomagania potrzebującym, a także… miłość do dzieci. Elon jest ojcem pięciu synów z pierwszego małżeństwa. Jeżeli plotki się potwierdzą, on i Angelina mieliby pod opieką 11 dzieci!

Czy ta przyjaźń rzeczywiście przerodzi się w coś więcej?

Zobacz także: „Dzieci to najlepsi przyjaciele jakich miałam”, wyznaje Angelina Jolie w pierwszym wywiadzie z synem Maddoxem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.