Angelina Jolie i Brad Pitt
O TYM SIĘ MÓWI

Czy dowiemy się jak było naprawdę? Angelina Jolie i Brad Pitt wydali pierwsze wspólne oświadczenie

Marcin Marczak 10 stycznia 2017 17:45
Angelina Jolie i Brad Pitt

„Obie strony i ich pełnomocnicy podpisały porozumienie w sprawie ochrony prywatności ich dzieci i rodziny poprzez zachowywanie poufności wszelkich dokumentów. W kwestii podejmowania jakichkolwiek decyzji prawnych strony zobowiązane są do korzystania z prywatnego sędziego. Rodzice mają troszczyć się o utrzymanie wspólnego frontu dla dobra dzieci” - brzmi treść dokumentu podpisanego wspólnie przez Jolie i Pitta.

 

Dobro szóstki dzieci, których dochowała się para to prawdopodobnie jedyna rzecz co do której Angelina i Brad pozostają zgodni. Inna sprawa, że każde z nich inaczej definiuje dobro dzieci. Do niedawna Jolie usiłowała zupełnie odizolować dzieci od ojca. Długo nie chciała zgodzić się nawet na ich wspólne widzenia. Ostatecznie zgodziła się na to, ale pod warunkiem, że spotkania będą odbywały się w wyznaczonym miejscu i przy świadkach.

 

Polecamy też: Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali wstępną ugodę! Zobaczcie, co uzgodnili

Przypomnijmy, że zdaniem aktorki Pitt zachowywał się agresywnie w stosunku do Maddoxa, syna pary właśnie to zachowanie miało być ostateczną przyczyną rozstania. Sąd nie uznał jednak argumentów Angeliny za wiarygodne. W efekcie przywrócił Pittowi prawo do spotkań. Co więcej, do mediów zaczęły przedostawać się informacje o tym, że dzieci wolałyby pozostać z ojcem.

W tej chwili przebywają z matką. Ostatnio w świat poszły zdjęcia z urlopu w górach. Sprawa rozwodowa ma odbyć się w najbliższych miesiącach.  

 

Polecamy też: Wojna o majątek? Zobacz o co będą walczyć w sądzie Angelina Jolie i Brad Pitt

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?