Angelina Jolie i Brad Pitt
O TYM SIĘ MÓWI

Czy dowiemy się jak było naprawdę? Angelina Jolie i Brad Pitt wydali pierwsze wspólne oświadczenie

Marcin Marczak 10 stycznia 2017 17:45
Angelina Jolie i Brad Pitt

„Obie strony i ich pełnomocnicy podpisały porozumienie w sprawie ochrony prywatności ich dzieci i rodziny poprzez zachowywanie poufności wszelkich dokumentów. W kwestii podejmowania jakichkolwiek decyzji prawnych strony zobowiązane są do korzystania z prywatnego sędziego. Rodzice mają troszczyć się o utrzymanie wspólnego frontu dla dobra dzieci” - brzmi treść dokumentu podpisanego wspólnie przez Jolie i Pitta.

 

Dobro szóstki dzieci, których dochowała się para to prawdopodobnie jedyna rzecz co do której Angelina i Brad pozostają zgodni. Inna sprawa, że każde z nich inaczej definiuje dobro dzieci. Do niedawna Jolie usiłowała zupełnie odizolować dzieci od ojca. Długo nie chciała zgodzić się nawet na ich wspólne widzenia. Ostatecznie zgodziła się na to, ale pod warunkiem, że spotkania będą odbywały się w wyznaczonym miejscu i przy świadkach.

 

Polecamy też: Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali wstępną ugodę! Zobaczcie, co uzgodnili

Przypomnijmy, że zdaniem aktorki Pitt zachowywał się agresywnie w stosunku do Maddoxa, syna pary właśnie to zachowanie miało być ostateczną przyczyną rozstania. Sąd nie uznał jednak argumentów Angeliny za wiarygodne. W efekcie przywrócił Pittowi prawo do spotkań. Co więcej, do mediów zaczęły przedostawać się informacje o tym, że dzieci wolałyby pozostać z ojcem.

W tej chwili przebywają z matką. Ostatnio w świat poszły zdjęcia z urlopu w górach. Sprawa rozwodowa ma odbyć się w najbliższych miesiącach.  

 

Polecamy też: Wojna o majątek? Zobacz o co będą walczyć w sądzie Angelina Jolie i Brad Pitt

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.